Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább papucs, vagy domináns...

Inkább papucs, vagy domináns férjet választanál magadnak?

Figyelt kérdés
Illetve mi a jobb szerinted, ha te szeretsz jobban a kapcsolatodban, vagy ha téged szeretnek jobban? Olyan szerintem nincs, hogy mindkét fél egyformán szereti a másikat.
2014. jan. 17. 12:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Se nem papucs se nem domináns. Nem csak ez a két típus létezik.
2014. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem hagyom, hogy bárki uralkodjon rajtam: aki nem képes visszavenni magához az őt illető döntési jogot, az elveszítette az életét. Értelemszerűen senki mással sem szeretném megtenni ugyanezt. Az egyenrangú kapcsolat híve vagyok, ami nem jelenti azt, hogy az élet bizonyos területein, amiben az egyik fél tapasztaltabb, a másik nem engedhetne.
2014. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem van olyan, hogy egyformán szeretik egymást , vagy legalábbis egyik sem tudja, hogy a másik jobban szeret-e..

Legalábbis én nem tudnám megomondani melyikünk szereti a msikat jobban, mert én is végtelenül szeretem a férjemet, és úgy érzem ő is engem...


Papucs és domináns?

A kettő közt...

Ki nem állhatom,mha valaki olyan, hogy jó...úgy lesz drágám.. Vgy álandőan enged, volt benne részem, borzasztó.

Én elég erős jellem vagyok, egészen domináns, viszont irritálak a megalkuvő emberek, emiatt enm is tudnék olyan partnerrel élni.

De szeretem, ha vannak dolgok, amikben én döntök, vagy az én akaratom érvényesül.

Ebben nőttem fel, nálunk a gyerekneknis volt szava a szüleivel szemben, ha megvelelő érvekkel tudta alátámasztani az ötletét..(és megfelelő stílusban;P)

Tehát nálunk az igazunkért mindig meg kellett harcolni... És a házasságomban is ezt várom el...szerencsére meg is kapom...

2014. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az én kapcsolatom is a kettő között van, azt meg, hogy ki szeret jobban, az csak az Úristen tudja, mert nem biztos, hogy az szeret jobban, aki jobban kimutatja.


Ha muszáj lenne a két végletből választani, akkor inkább domináns párt választanék, nem szeretem, ha felelősség van rajtam, összeségében olyan típus vagyok, aki igényli, hogy irányítsák.

Bár emiatt pont jó, hogy nem túl domináns a párom, mert az uralkodást azért nem viselem el, fóleg, ha nincs mögötte ész és intelligencia.

2014. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Arany középút. :) A második férjem ilyen. Mindenben kikérjük egymás véleményét. Többnyire együtt döntünk, de vannak olyan esetek, amiben én háttérbe vonulok és hagyom, hogy a férjem döntsön. De ez az én saját elhatározásom, nem Ő erőszakolja rám az akaratát. Nagyon bízom benne, és amikor valamiben elbizonytalanodom, akkor jön Ő és észérvekkel meghozza a döntést. Általában jól. :)
2014. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Dominánsat semmiféleképpen sem.

Egyenragú legyen. Pont, mint a férjem. ;)

2014. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Valakit, aki engem szeret jobban, és abban domináns, amiben én döntésképtelen vagyok.
2014. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%

nálunk ez úgy működik, hogy valamiben egyikünk, másban másikunk a domináns. tudunk kompromisszumot kötni, a legtöbb dologban együtt hozunk döntést.


néha úgy érzem hogy ő szeret engem jobban mint én őt, de ez nem is baj, mert olyan emberrel nem tudnám magam jól érezni, ahol azt érzem hogy küzdenem kell az elismerésért és a szeretetért.


a párom nem papucs, de nem is asszonyverő típus. mindketten ki tudjuk nyitni a szánkat ha a helyzet úgy kívánja.

2014. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyiket se! De főleg dominánsat NE! Látom magam körül ahol a férj nagyon domináns és az asszonynak kuss a szava otthon. Köszönöm szépen ebből nem kérek. Nem is működik a házasságuk jól. Papucs se legyen. Tehát vannak a normális férjek, mint az enyém is. Hogy tudja mikor és hol kell igazi férfinak lennie és mikor kell gyengéd szeretőnek.

16 és 18-as jól fogalmazott. :)

2014. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!