Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen felháborító...

Tényleg ilyen felháborító dolgot kértem? Jogosan haragudott meg rám?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy a gyermekei nálunk lesznek a karácsony első két napján, de kiderült, hogy elkaptak valami vírusos betegséget. Az én gyermekeim mostanra gyógyultak meg nagyjából és félek, hogy megint visszaesnek, az orvos még nem engedte őket közösségbe. Megkértem a páromat, hogy inkább ne hozza el a gyermekeit, de azonnal megsértődött és azóta nem is szól hozzám. Hogyan beszéljem ezt meg vele?
2013. dec. 23. 22:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Jó nagy paraszt vagy. Esedezz a bocsánatáért.
2013. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Azért ez nem ilyen egyszerű. Én is beteg vagyok és nem megyek át a rokonokhoz pont azért, hogy ne kapják el tőlem a betegséget, főleg a gyerekek. Nyilván nem esik jól senkinek, de azt sem akarhatja senki, hogy valaki a frissen gyógyult gyerekét kitegye az újabb esetleges fertőzésnek. Nehéz helyzet ez, nem irigyellek kérdező.
2013. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom nem leprásak a gyerekek, akkor meg minek fosni?


"inkább a te gyerekeid ne jöjjenek, nehogy az enyéim elkapják"


Otthagytam volna mint kutya a szaharát, aztán karácsonyozzon egyedül.

2013. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%
én itt az anyát nem értem aki elengedi a beteg gyerekeit... ilyenkor otthon a helyük míg meg nem gyógyulnak... én is elváltam eszembe nem jutna betegen elküldeni az apjához a lányomat, ha meggyógyul megbeszélünk egy másik időpontot... pedig náluk nincs gyerek... de akkor is mellettem... az anyja!!! mellett a helye...
2013. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, milyen vírus. Mert ha a hányós-fosos, akkor érhető,mert az még bőven fertőz. De ha köhögnek párat, akkor nem érhető.
2013. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%

Nekem ugyan nincs gyerekem, de éppen ezért kívülről nézve túlzásnak tartom az aggályaidat. Betegek voltak a gyerekek, a puff, senki nem halt még bele egy futó vírusba. Ők sem fognak, és valószínűleg vissza sem esnek, ha igen, akkor meg túlélik majd és egy hónap múlva senkinek eszébe sem jut a dolog.


Én, ha a gyermeked lennék, szégyellném azt, hogy miattam kell elrontani két másik gyerek karácsonyát. Mert nyilván nekik meg fontos, hogy az apjukkal legyenek.

2013. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Hú, ez nehéz ügy, nem irigyellek. A te gyermekeidnek mi baja volt? Esetleg kaptak antibiotikumot?
2013. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%

"Nekem ugyan nincs gyerekem, de éppen ezért kívülről nézve túlzásnak tartom az aggályaidat. Betegek voltak a gyerekek, a puff, senki nem halt még bele egy futó vírusba.


Tényleg? Akkor elárulom neked, hogy az unokaöcsémet idén egy hajszál híján múlt, hogy nem temettük el, öt napig volt élet-halál között és újra kellett éleszteni, mert elkapott egy "ártalmatlan" vírust.


Persze ez nagyon kirívó eset, de ettől függetlenül abszolút érthető a kérdező félelme.

2013. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

Leírtad nem?Az orvos még nem engedte őket közösségbe.Akkor beteg rokon gyerekek közösségébe meg pláne nem.

Mi van ezen nehezen érthető egyeseknek?


Gyerektelen meg ne írjon be,mert nem ismeri a témát,a gyerek mennyi mindent tud hazahozni,én is csak azóta szoktam betegeskedni,amióta a gyerekem haza hozza közösségből a bacikat...

2013. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Még nem teljesen gyógyultak meg, de már sokat javultak. Az utóbbi 2 hónapban folyamatosan betegek voltak, mert mindig visszaestek. Ma engedték ki a két kicsit a kórházból a karácsonyra való tekintettel, de ha megint hányi fognak vagy hasmenésük lesz, vissza kell mennünk. Azt mondták, ne vigyem még közösségbe őket.

A párom gyermekinek hasmenése van, de az anyjuk szerint, ha nincs lázuk, akkor nincs bajuk...

2013. dec. 23. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!