Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van ki akadva? Hogy...

Jogosan van ki akadva? Hogy magyarázzam el neki?

Figyelt kérdés

Volt egy mobil előfizetése! Ma lejárt a 2 év hűség és bementem hogy le mondjam.

Viszont ott felajánlottak nekem egy előfizetést ahol 8.000ftért korlátlanul telefonálhatok/ küldhetek sms-t minden irányba!Na meg kaptam egy 50.000ftos telefont!

Mivel a régi kártyámról megszűnt az előfizetés gondoltam felhívom az újról! Nem vette fel, majd írtam neki üzenetet hogy megváltozott a számom.

Ki akadt és másfél órája ezen veszekedünk hogy minek az új kártya 8 ezerért, kit akarok hívni korlátlanul és egyebek! Na meg ha van akkor miért nem töröltettem a régi számom!



Hogyan lehet ezt megértetni? Föl fújja? Vagy igaza van??


2014. jan. 17. 23:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

KÉrdező, ha ez a baja, akkor teljesen jogosan van kiakadva.

No nem azért, hogy a Krisztával vagy a Lacival beszélsz-e, az magánügy - párkapcsolatban is - hogy ki kivel BESZÉL. Ez rendben van.

De én is a hajamat tépném - heg szerintem az emberek döntő többsége is - ha a párja/gyereke állandó jelleggel havi 8000 Ft-ot eltelefonálgat, úgy hogy az nem munkára vagy valami rendkívüli helyzet megoldására kell.

Persze, közös kasszán se beszéli meg az ember előre, ha kell valami mindennapos vagy párezer forintos cucc... de már bocs, az évi 100 000 Ft -ot kitevő kiadás "mert én úgy gondoltam" alapon már veri a lécet bőven...

2014. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

6000-9000 helyett a fix 8ezer nem vész!

A másik,hogy szép is lenne,ha párom kiakadna,hogy kivel,mikor és mennyit beszélek! Magánügy!Ha én anyámmal trécselek 20 órát,akkor vele és kész!


Viszont kérdező! Miért kellett számot cserélned?

2014. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves #12, hogyne, ez így igaz - a saját zsebedből.

Közös kasszán hangyányit más a helyzet, ott az ekkora rendszeres tervezett kiadásokat ajánlott előre megbeszélni, az meg pláne közös ügy, hogy milyen szolgáltatókkal milyen szerződéseket kötünk.

2014. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom kinél hogy van,de nálunk momentán úgy van,hogy egy a számlánk 2 kártyával 2x6500 Ft!

Viszont,ha lenne egy külön előfizetésem és megtenném azt,amit a kérdező,akkor az a saját döntésem lenne és nem húzok le vele senkit,mert összegben éves szinten ugyanannyi. A számcserét még akkor sem értem!

S ha én bemegyek a szolgáltatóhoz és egy ilyen ajánlattal állna elő,lehet igent mondanék rá,anélkül,hogy most gyorsan felhívom a páromat és meg kellene beszélni.

Egy ilyenen nem vesznénk össze. Sok mindenünk szó szerint közös,automatikusan megbeszélünk mindent,de akadhat 1-1 ilyen szituáció és valamennyire szabad ember vagyok és lehetnek önálló döntéseim.

2014. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az meg mióta közös ügy,hogy én milyen szolgálatónál akarok lenni? Én lehet,hogy vodás akarok lenni,a párom meg telenoros és akkor most cibáljuk meg egymás haját,hogy már meg te olyan szolgáltatónál leszel,mint én? Ma már olyan csomagot választunk,amilyet akarunk,ami a legmegfelelőbb a családnak még ha az nem is egy szolgáltató...
2014. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!