Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti ebben az esetben...

Nők, ti ebben az esetben melyik munkát választanátok?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok, 3 éves a gyerekünk.


A mostani hely nagyon melós, sokat kell túlórázni és elég kiszámíthatatlanul. De nagyon jó szakmai és nyelvi képzések vannak, emellett előléptetésre is számíthatok belátható időn belül. A szülés előtt is itt dolgoztam, sokat tettem a munkatársaim és a főnökeim tiszteletéért, megbecsüléséért.


A másik helyen kiszámítható a munkaidő, de szakmailag nagy visszalépés, mindent előröl kéne kezdenem és a továbbtanulást sem támogatják, munkaidőn túl és saját pénzből kéne megoldani.


Ti mit gondoltok?


2014. jan. 18. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7 Bankba? Több 100 leépítésről hallottam mostanság.
2014. jan. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy mennyi időt töltötök egy helyen.Hanem az, hogy azt hogy használjátok ki. Bár elég nagy fegyelem kell ahhoz, hogy ne azt mondd, ücsörögjön szépen a tévé előtt, amíg te pihensz, hanem aktívan foglalkozol vele, viszont ha így csinálod, kevesebb idővel is tartalmasabb kapcsolatotok lehet.
2014. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem maradj az első helyen. Nem akkora probléma egy gyerek szàmàra, ha nincs vele minden pillanatban az anyja.
2014. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a gyerekkel eltöltött idő mennyisége, hanem minősége számít. Én példám: anyám otthonmaradt velem, mégsem foglalkozott vagy játszott velem. De dolgozni sem akart menni... szóval maradj olyan munkahelyen, qhol megbecsülnek, az ilyen aranyat ér! Boldog anyuka->boldog gyerek.
2014. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!