Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal 7 éve vagyunk együtt...

Párommal 7 éve vagyunk együtt van egy 13 hónapos kislányunk, én itthon vagyok a babával a párom dolgozik. Sokszor úgy érzem, h tiszteletlen velem. Nem értem miért? .

Figyelt kérdés
Pl: beszól, nézem a tv-t este amikor a gyerek már alszik bejön és átkapcsolja a tv-t előfordult az is h kikapcsolta, szóval olyan mintha kötözködne velem. van két gyereke az előző házasságából, két hetente ott vannak a gyerekek én olyankor főzök három fogást meg pakolok utánuk és amikor rendet rakok, előfordul h fél óra se telik el és pl: a konyhába koszos tányért ott hagyják vagy előveszik a kenyeret ott hagyják én kérem őket h legalább ha nem is mossa el a tányér rakja a mosogató gépbe, de nem teszi inkább azért is ott hagyja szóval nem tudom h ez miért jó? De sok ilyen apró dolog egy idő után már nagyon idegesítő. szóval nem tudom h kezeljem ezeket a dolgokat, de nem bírom ki hogy ne szóljak ért. Lehet én vagyok aki ezt eltúlozza, de ez olyan mintha semmibe vennék a "munkámat".
2014. jan. 21. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy éves gyereket lehet vinni magaddal.
2014. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
Amikor nálatok vannak a gyerekei, akkor szépen lelépsz otthonról. Ahogy leírtad, házicselédnek néznek még a gyerekei is. Ha ott vannak, nyilván otthon kell lennie velük, és akkor a kicsi felügyelete sem okoz gondot. Háromgyerekes apa, ideje megtanulnia, hogyan kell 3 gyereket ellátni, nevelni. Most csináld meg ezeket, most szoktasd hozzá, különben ha visszamész dolgozni minden ugyanúgy a te nyakadban lesz, a munkahelyeddel körítve! ha meg nem működik, most derüljön ki, ne később...
2014. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Már volt rá példa, hogy elmentem vásárolni meg ilyesmi de van úgy hogy el sem indulok máris "mikor érsz haza"? Olyankor szoktam mondani, h még el se indultam. Ráadásul ő heti kétszer elmegy a gyerekeihez este 5-6 h körül és fürdetésre ér haza ugyanis azt ő szokta csinálni volt már h nem vártam meg vele és mondta, h kár mert ő akarta csinálni szóval a gyereket szereti fürdetni, csak nekem ez még mindig fura h átjár a gyerekekhez pedig már nem annyira kicsik. Nem értem h akkor mit csinálnak mert amikor itt vannak akkor is csak tv-t néz velük vagy játszanak a gépen.
2014. jan. 21. 16:25
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia, mi a helyzet most?
2014. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!