Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelő apám nem engedi hogy...

Nevelő apám nem engedi hogy kapcsolatom legyen . Szerinte tul fiatal vagyok es első a tanulás legyen. De attol hogy barátom van még tanulok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és egy idelye boldog kapcsolatba vagyok..anya engedi és elfogadja de a nevelo apam akinek semmi köze hozzam beleszol es nem engedi ..csak hogy engem nem erdekel !!

Csak az a baj hogy miatta titokba kell találkoznom vele! Nagyon szeretem a barátomat és ő is engem mert már sokszor bebizonyította!

nem akarom elveszíteni :(



2014. jan. 22. 23:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Én nem hiszem,hogy téged nem érdekel a nevelőapád véleménye.Ha így lenne akkor nem itt rinyálnál,és nem bujkálnál a pasiddal.Szóval lehet előbb fel kellene nőni és utána pasizni.

A legelső amit pedig jobb ha megteszel,hogy egy nyelvtankönyvet előveszel és olvasgatod!

2014. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

Első nyelvtanlecke:


"Nevelő apám nem engedi hogy kapcsolatom legyen . Szerinte tul fiatal vagyok es első a tanulás legyen. De attol hogy barátom van még tanulok. Mit tegyek?


16 éves lány vagyok és egy idelye boldog kapcsolatba vagyok..anya engedi és elfogadja de a nevelo apam akinek semmi köze hozzam beleszol es nem engedi ..csak hogy engem nem erdekel !!

Csak az a baj hogy miatta titokba kell találkoznom vele! Nagyon szeretem a barátomat és ő is engem mert már sokszor bebizonyította!

nem akarom elveszíteni :("


Helyesen:


Nevelőapám nem engedi, hogy kapcsolatom legyen. Szerinte túl fiatal vagyok, és a tanulás legyen az első. De attól, hogy barátom van, még tanulok. Mit tegyek?


16 éves lány vagyok, és egy ideje boldog kapcsolatban vagyok. Anya engedi és elfogadja, de a nevelőapám, akinek semmi köze hozzám, beleszól és nem engedi. Csakhogy engem nem érdekel! Az a baj, hogy miatta titokban kell találkoznom vele! Nagyon szeretem a barátomat és ő is engem, mert már sokszor bebizonyította!

Nem akarom elveszíteni :(



Hasonlítsd össze a két szöveget ;)


Egyébként ha tényleg annyira nem érdekelne a nevelőapád véleménye, akkor nem titokban találkoznál a barátoddal, hanem felvállalnád a konfliktusokat. De valószínűleg te is érzed, hogy igaza van a nevelőapádnak, és elhanyagolod a tanulást a srác miatt. Tudod, 16 évesen a te elsődleges feladatod az iskola, a tanulás, és minél több tudást összeszedni, amíg INGYEN kapod! Később, munka mellett nehezebb tanulni, ezt hidd el nekem. Én megcsináltam főiskolát úgy, hogy mellette részmunkaidőben dolgoztam, és azóta két nyelvet is tanultam, este, munka után. Pénzért!

Tudod, olyan sincs, hogy a munkahelyünket elhanyagoljuk a szerelmünk miatt, a főnök kirúg, ha nem mész be dolgozni, vagy nem végzed el a feladatot megfelelően. Vedd úgy, hogy a te munkahelyed az iskola, még ha könnyebb is az élet az iskolában, mint a munkahelyen.

Bizonyítsd be a nevelőapádnak, hogy jól tanulsz, és akkor ő is engedhet.

Egyébként azért, mert nem a biológiai apád, attól még felelősséggel van irántad, és gondolom, a fizetésével hozzájárul a te eltartásodhoz is, ugyanolyan joga van nevelni téged, mint édesanyádnak.

Szóval szedd össze magad, javíts a jegyeken, és cserébe több szabadságot kapsz. Sok sikert! :)

2014. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hat azt nem igazan ertem hogy: elobb fel kene noni és csak utana pasizni. En 15 vagyok es van baratom;) probald meg bebizonyitani neki hogy normalis a fiu es hatha sikerul:)
2014. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!