Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan maradjak pozitív, ha...

Hogyan maradjak pozitív, ha minden nap kudarcok érnek?

Figyelt kérdés

November óta nem dolgozom, azóta minden csak a munkakeresésről szól, amikor behívnak valahová, akkor boldog vagyok, aztán amikor visszajeleznek, hogy most nem rám esett a választás, még mélyebbre zuhanok, mint ahol voltam. Folyamatosan a sírás kerülget, vagy a vágy, hogy szétverjem a lakást, a telefont, a laptopot...stb.

29 éves vagyok, szeretnénk már gyereket, de amíg nem kapok bejelentett munkát, egyáltalán eszünkbe sem juthat. Úgy érzem, nem fogom már ezt sokáig bírni, és lassan ott tartok, hogy már a remény sincs meg bennem, hogy valaha is lesz munkám, utána gyerekem, rendes életem. Már tényleg mindent megtettem, és sehová sem vesznek fel, ált. a 3. fordulóig eljutok, aztán hello. Teljes kilátástalanságot érzek.



2014. jan. 27. 12:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de csak november óta nem találsz munkát és már ennyitől ki vagy?

Egy csomóan akár 2 éven keresztül is folyamatosan keresnek és nem találnak, és még csak nem is válogatnak.

Kicsit pozitívabban állj a dolgokhoz, ne azt nézd, h hová nem vettek fel és mennyi ideje, zt nézd, h a következő helyre felvesznek és ennyi, ha még se, akkor is továbbra is ezt nézd, kül teljesen kikészül és végül feladod stb. Szóval csak előre nézz, ne annyira távolira előre, h babát szeretnétek csak annyira, h lesz munkád és kész.

2014. ápr. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amúgy azóta sikerült vmi neked?
2014. ápr. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!