Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vessek véget egy...

Hogyan vessek véget egy barátságnak?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel majdnem 10 éve vagyunk barátságban és tök jól el-

voltunk és már jó egy 2 hónapja folyton vesziiekedtünk és akkor teljesen megváltozott az utcán megkiabált meg a hátam mögött ellenem fordította a többi barátomat is.Ez nagyon fájt nekem,és megbeszéltük h a barátsagunknak vége.De ő facebookon folyton rám írt.Majd békét ajánlott és kibékültünk.És most a napokban megint elkezdte ezt a viselkedés és úgy đöntöttem h most már tényleg vége.De ha elmondom neki akkor megint elkezdi ezt a "bosszúhadjáratott".Mit tegyek?



2014. jan. 28. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
ne válaszolj neki, vagy tiltsd le. nem kötelező vele beszélgetni.
2014. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kivágtam az ilyet, úgy visított mint egy macskát mikor nyúznak:D Igy utólag belegondolva: korábban kellett volna:D

De bebizonyosodott a jó öreg mondás: Isten malmai lassan de igen biztosan őrölnek:D

2014. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj, tiltsd le a facebook-on, annyira egyszerű...
2014. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!