Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha arra gyanakodnál hogy a...

Ha arra gyanakodnál hogy a férjednek/feleségednek van valakije akkor utánna járnál? Pl megnéznéd az emailjait, telefonját stb? Vagy hogyan győződnél meg róla ha rákérdezel de tagad?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Először megkérdezném, mivel ismerem, azt hiszem, el tudnám dönteni, hazudik-, ha nem tudnám eldönteni biztosan kutatnék valamilyen formában, de annál okosabbnak gondolom, hogy megtartson sms-eket e-maileket, amik kompromittálhatják. Aztán sose lehet tudni...
2014. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az e-mail-ek megnézésével csak óvatosan, akár még rosszul is ki lehet belőle jönni. Egy "levéltitok megsértése" című történet is kibukhat a dologból. Ez meg ugye büntetőjogi kategória. Szóval e-mail-t, telefont sosem csekkolnék. Persze nem csak emiatt.


Viszont a gyanúnak mindenképp utána járnék, mert a megcsalás megbocsáthatatlan. Legalábbis én nem tudnék szemet hunyni fölötte és mindenképp tudni akarnám, ha többen játszunk ugyanarra a kapura.

2014. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én taktikám az, hogy kérdezgetem a dologról, óvatosan, a témát kerülgetve, és úgy teszek, mintha nem sejtenék semmit. Az a tapasztalatom, hogy a jó hazudozók nem a keresztkérdéseken buknak le, azokra föl vannak készülve, hanem azon, amikor pár hét elteltével ugyanazt megkérdezem tőle, mint korábban... olyankor már fogalmuk sincs, miket hordtak össze :)
2014. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezném és azt mondanám nem csal meg,ennek ellenére azt érezném,hogy hazudik.Kutatnék mindenhol ahol csak tudnék.

Egy régi kapcsolatomban csaltak már meg,nem jártam utána....

Így csak el pazaroltam egy csomó időt,arra az emberre.

2014. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges kutakodni!

Úgy is félrelép a legtöbb nő amint tud!!

2014. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!