Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy (tehetős) nőnek 3 férfitól 3 gyereke van, csak azért mert babázni akar?

Figyelt kérdés
Az 1. gyerek apjával egy pár voltak, de szakítottak még a kicsi baba korában. A második gyerek apja konkrétan egy barátja volt, megbeszélték, hogy mindketten babára vágynak. A harmadik még féléves sincs, de márszakított az apával, vagy legalábbis szakító félben vannak. Amúgy 50 felüli pasi, míg a nő 40 körül van. Pénze természetesen mindnek van! A nő is pénzes amúgy, saját vállalkozása van. Szóval anyagi gondja sosem lesz! De nem értem miért ennyi gyerek, kb. 5 évente szül. Utána meg babysitter van velük míg dolgozik. Bár látszik, hogy szereti a fiait, de akkor is sokat dolgozik. Mi értelme egy ilyen "családnak"? (Az apákkal amúgy fair, sokat engedi a fiúkat, de gombol is le róluk pénzt, noha nincs rá szüksége)

2014. jan. 30. 08:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Én csak azt nem értem, Téged miért érdekel ez?? Inkább, mint a c-soron szülje a 3-at a semmire....
2014. jan. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindegy neked? Az Ő élete, azt csinál vele amit akar.

Nincs róla sem jó se rossz véleményem. Van olyan ismerősöm, aki csak azért fogott magának egy ideiglenes pasit, hogy legyen végre gyereke, de a karrierjét ugyanúgy folytatta. Természetesen fair volt a játék, mert a pasi tudott a nő szándékáról. Fogadd el, hogy nem vagyunk egyformák.

2014. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
énazt gondolom erről hogy a nő egy ri...bizli
2014. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs hozzá közöm, csak véleményekre vagyok kíváncsi. Egy gyerek még azt mondom oké, ha annyira vágyik rá, de 3 csonka családban, ilyen összevissza. Szép nő, okos találna férjet
2014. jan. 30. 08:44
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Aki megteheti(anyagilag) az annyi gyereket vállaljon, amennyit csak akar. Ebben semmi rosszat nem látok.


Ettől függetlenül nem kezdenék olyan nővel, akinek lassan a fél várostól lesz egy gyereke.

2014. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Nézd. Anyagilag meg tud adni nekik mindent. Valószínűsítem szereti is őket. Az apjukkal jó a gyerekek kapcsolata. Mi a gond? Az, hogy nem egy apától és nem házasságban? Szerintem ez abszolút az ő dolga. De semmi rosszat nem látok benne.

Sokkal jobb így mint az "5 gyerekem van mert drága az óvszer" családmodell amit egyre többször lehet hallani innen-onnan.

2014. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Tlajdonképpen semmi közömmhozzá.. De magamban nem nézném jó szemmel...

Az anyagi biztonság nem minden...bár nélküle nagyon nehéz..

Nagyonroszz, hgy valaki eleve úgy vállal gyereket, ogy csonkacsaládot tervez nekikk(kb ez áll fenn)

Ráadásul nalunk nyiltan cikizték kamaszként. Az ilyen gyerekeket(ismerek 2 ilyen "családot" is...jó erre nem lehet alapozni... De speciel én egészen toleráns vagyok ezekkel a dolgokra, hiszen, mint írtam semmi közöm ozzájuk, én 100%, hogy nem tenném.

De a plda azt mutatja, hogy atöbbség nagyon rossz szemmel nézi, hisz a gyerekek, majd kamaszok az ertékrendjüket a szüleiktől veszik át jórészt.. Önmaguktól nem vennék észre, hogy bajos a 3 gyerek 3 apától.


Ami iatt szeritem ez baj, az az, hogy ha alaki képtelen egy kapcsoatot megtartani, akkor ott gondok vannak. Mert ezek elvieg nem futókapcsolatok, hanem annál talán komolyabban, hangyereke vállatak...tehát akkor valami gond van a hölgy álláspontjával, az emberi kapcsolataival,mebben az esetben mi garantálja,mhogy a gyereeit jól fogja nevelni, mert a megfelelő kapcsolatkialakításra tuti nem... Másrészt milyen példát latnak? Jah ha nem. Működik eldobjuk lesz másik..

Ráadásul saját magaát is valószínűleg egyedüllétre kényszeríti, mert egy olyanővel akinek 3 gyereke van is nehezen jön össze akáki, ez az első hátrány, de a legnagyobb, hgy vajon mi történhetett, hogy mind3 gyeek mástól van..

Erkölcsileg kifogásolható..


Hiába van magyarázat, van olyan amikor teljesen egyértelmű, hogy mi miért... De első blikkre.. Nem veszi jól ki magát..l

2014. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy nem sokat gondolkodik azon, hogyan hozzon helyre egy kapcsolatot. Most is olyan miatt szakít, amit gyerek mellett szerintem illik megoldani. Egy kapcsolatban vannak dolgok amit le kell nyelni, meg kell beszélni, ő erre képtelen
2014. jan. 30. 09:03
 9/22 A kérdező kommentje:
Persze jobb így mint 5 gyerek putriba, de ez sem jó. És igen 1 idő után akármennyit is költ magára nem lesz szép, akkor nem tudom kinek kell majd ilyen háttérrel. A nagyfiú már 10 éves múlt neki is lesznek nemsokára kérdései
2014. jan. 30. 09:05
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Ha 40 körül van, már nem nagyon lesz több gyereke.

Boldogan élnek, míg meg nem halnak. Béke poraikra. Ámen.

2014. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!