Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy (tehetős) nőnek 3 férfitól 3 gyereke van, csak azért mert babázni akar?

Figyelt kérdés
Az 1. gyerek apjával egy pár voltak, de szakítottak még a kicsi baba korában. A második gyerek apja konkrétan egy barátja volt, megbeszélték, hogy mindketten babára vágynak. A harmadik még féléves sincs, de márszakított az apával, vagy legalábbis szakító félben vannak. Amúgy 50 felüli pasi, míg a nő 40 körül van. Pénze természetesen mindnek van! A nő is pénzes amúgy, saját vállalkozása van. Szóval anyagi gondja sosem lesz! De nem értem miért ennyi gyerek, kb. 5 évente szül. Utána meg babysitter van velük míg dolgozik. Bár látszik, hogy szereti a fiait, de akkor is sokat dolgozik. Mi értelme egy ilyen "családnak"? (Az apákkal amúgy fair, sokat engedi a fiúkat, de gombol is le róluk pénzt, noha nincs rá szüksége)

2014. jan. 30. 08:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem férne bele, elég putris dolog.
2014. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig jobb, mint azok a családok, akik a gyerek "érdekében" együtt maradnak, de csak ölik egymást. Így a gyerekek kapnak két kiegyensúlyozott szülőt, nem mérgezi meg őket a mindennapos vita.

Ami nekem azért szemet szúrt: "de gombol is le róluk pénzt, noha nincs rá szüksége"

A gyerektartást nem aszerint ítéli meg a bíróság, hogy a nőnek szüksége van-e rá. Az jár a gyerekek után, ha jól áll anyagilag az anyuka, ha nem. Egy normális apa meg minden esetben támogatja a gyerekeit, nem csak megcsinálja őket.

2014. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!