Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha rájönnél, hogy...

Mit tennél, ha rájönnél, hogy csak egy kaland voltál annak, akiért elhagytad a férjed?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 10:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 Neked Csak Marci válasza:
seemi
2014. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
23%
Pffff... Megérdemelted! Legalább gerinces ember módjára intézted volna el. "Szívem, ez a házasság egy szar, váljunk el." És nem pedig az hogy szépen félrekefélsz. Retkes p1csa.
2014. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim válasza:
32%
Én nem szeretnék ítélkezni, mint sok előttem válaszoló. Maximálisan át tudom érezni a csalódottságodat és kiábrándultságodat magad és a pasas irányában is. Sajnos nem mentség, de a hormonok tudnak érdekes dolgokat kihozni az emberből, férfiból, nőből egyaránt! Az ember szerelmes lesz, teljesen hülyét csinál magából és ezt mindenki észreveszi a környezetében, csak saját maga nem. Ez van. Még csak az sem kell hozzá, hogy az előző párjából kiszeressen. Egy házasság vagy komolyabb párkapcsolat alatt bizony akadnak hullámvölgyek. Visszább vesz a lángolás, a testi vonzalom, ami a szerelem elejét jellemzi. Kicsit bele is fásulunk a mindennapokba, a megszokásba, ilyenkor az ember szívét könnyen ejti rabul egy-egy csinosabb arc. Igen, hibát követtél el, amit mindenképpen meg kell beszélned a férjeddel, de azt se felejtsd el, hogy emberek vagyunk, hibázunk. Javaslom, hogy ebben az esetben tedd félre a gyávaságodat és ülj le vele egy őszinte, nyílt és kétoldalú beszélgetésre. Valószínűleg neki is van mondanivalója a számodra. Mindenképpen kérj tőle bocsánatot, ez alap! Ha még szereted és ő viszontszeret, akkor van remény arra, hogy helyrehozd ezt a bakit. Légy hálás érte és ezután minden erőddel azon munkálkodj, hogy boldogok legyetek együtt. Az embereknek meg kellene tanulniuk ragaszkodni ahhoz, ami már az övéké, ami működik és jó. Nem lenne ennyi válás és kiábrándult ember. Sok sikert kívánok hozzá. Megírhatnád, hogy hogyan alakult végül...
2014. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
25%

"Sajnos nem mentség, de a hormonok tudnak érdekes dolgokat kihozni az emberből, férfiból, nőből egyaránt!"


Mar bocs, de en ezt ferfikent kikerem magamnak. Nagy atlagban a nok dontenek erzelmek alapjan es nem a ferfiak.

Szerintem a ferfiak probalnak racionalisan, erzelmeket elnyomva donteni. (En legalabbis biztosan!)

2014. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:
Nem lesz ebből már semmi. A férjem csak bizonyos szexuális szolgáltatásokért cserébe fogadna vissza, amiket nem vagyok hajlandó teljesíteni.
2014. febr. 12. 12:08
 56/63 anonim ***** válasza:
100%

Csunyan irom, de


- ha egy no kiralynokent viselkedik, akkor ugy kell vele banni.

- ha meg ..rvakent viselkedik, akkor meg ugy kell vele banni.


Es ugy latszik a ferjed is ismeri ezt.

2014. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
100%

bizonyos szexualis szolgaltatasokert csereben??

Mi az a szexualis dolog ami egy ferj es feleseg kozott tabu lehet?

Nem csoda tonkrement a hazassagod

Szerintem ne menj bele mert majd szexualis dolog utan kepedbe nevet es eldob hogy te is eldobtad ot.

2014. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
80%

"A férjem csak bizonyos szexuális szolgáltatásokért cserébe fogadna vissza, amiket nem vagyok hajlandó teljesíteni."

Mekkora király a pali xD

Pacsiii

2014. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok a "szolgáltatások"???Szerintem meg akar alázni, azaz haragszik rád, semmibe nem néz...
2014. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
6%
Megérdemli a megalázást. Amúgy örülj ilyen férjed van, én szétverném a fejed:D
2014. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!