Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szeretem Őt?

Mennyire szeretem Őt?

Figyelt kérdés
Tavaly házasodtunk, igazi szerelem volt. Szeretem őt, és ő mindent megtesz értem. Néha vannak olyan pillanatok, hogy nem látom őt a nagy Ő-nek, nem érzek bizsergést, máskor meg pocsék kedvem van, ha ügyeletes és borzasztóan hiányzik, ha nincs velem. Borzasztóan jóképű az arca, ezt imádom, de sajna vékony a teste és nem mindig kívánom. Mi a baj velem?
2009. dec. 6. 15:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak: Szint alatti a stílusod. Sajnos sok ilyen van...

Nem, neked szántam a kérdést.

2009. dec. 6. 16:09
 12/22 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolós kommentem a 16.05-ösnek szólt
2009. dec. 6. 16:10
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
Nagyobb problémád ne legyen az életedben... Szerintem inkább foglald le magad valamivel, mert a végén megkattansz. Ha nem vonz fizikailag, akkor miért is mentél hozzá?
2009. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy itt több a rosszindulatú hozzászólás, mint az értelmes!
2009. dec. 6. 16:13
 15/22 anonim ***** válasza:
77%

Igy ismeretlenul is kivanom, hogy soha nagyobb problemad ne legyen az eletedben!:))) Bar ugy latom, meg nem volt gondod soha. Mennyi idos is vagy?

Jot mosolyogtam a kerdeseden. Az jutott eszembe, hogy nem sok elettapasztalatod, igazi, nagy gondjaid lehettek eddig. Nem reg hazasodtatok ossze, elotte nem lattad a ferjedet ilyen vekonynak? Elotte megfelelt igy o neked a vekonysagaval egyutt is? Most miert nem? Furcsa.

Nem szereted ot igazan, ez a nagy helyzet.

2009. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%

neked meg szint alatt a helyesírásod...

kamu kérdés...

2009. dec. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem igazán értelek! Ha mindig is ugyanilyen vékony volt, miért van ez nálad. Hiszen lehet bármilyen csodálatos valakinek a lelke, fizikai vonzalom nélkül sohasem lesz belőle szerelem. Én itt inkább változást a lelki dolgok terén sejtek emiatt.
2009. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy nagyobb problémám nem lesz az életemben, mert eddig sok jót nem kaptam. Szeretem a férjem, minden perc jó vele, csak ez az egy bánt, de, mint írtam, néha. Megbecsülöm, mint ahogy eddig is. Minden nap elmondja, hogy sosem volt ilyen boldog. Engem meg az bánt, hogy ilyen gondolataim vannak. De nem fogom Őt elhagyni.
2009. dec. 6. 16:28
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

Meg jo, hogy a felsoteste miatt nem hagyod el!:)

Kepzeld a birosagon milyen nevetseges lenne, amikor a valas okahoz beirnad, hogy a ferjem vekony felsoteste miatt.

Nevetseges vagy, ne haragudj!

2009. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
"De nem fogom Őt elhagyni." Ámen+
2009. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!