Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám péntekenként afféle...

Apám péntekenként afféle gőzkiadásként iszik itthon, aztán éjfél-hajnali-1-ig zenét hallgat a tv-ben nem olyan hangosan, csak annyira, hogy mi ne tudjunk aludni tőle, de szerinte neki ez igenis jár, mert hét közben dolgozik, igaza van?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, hogy a családja körében iszik egy családapa?

És arról, hogy neki ez a szórakozás?


Anyukám is dolgozik hét közben és ő ilyenkor már szeretne aludni, meg persze én is a nővéremmel.

Pár éve költöztünk vidékről Debrecenbe és mivel a munkahelyén kívül nincsenek ismerősei apámnak, így itthon ereszti ki a gőzt.


2014. febr. 8. 13:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
igen, jár neki.
2014. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Mehetne kocsmába is, akkor meg az lenne a bajotok..
2014. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Szegény pasi, akit még a gyereke is basztergál, ha leül békében és csöndben, egyedül pár doboz sört péntekenként este...

Tényleg összeszorult a szívem, milyen magányos lehet már...:(

2014. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Mi lenne, ha péntek esténként kimozdulna anyukáddal, ti meg a nővéreddel "vigyáznátok egymásra"? Már ha erre van igénye apukádnak, ha inkább magában ereszti ki a gőzt, akkor meg hagyjátok már őt lazítani. Másnap szombat, alhattok délig.
2014. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

Feltehetne egy jó nagy fülhallgatót is, van kábeles és wireless-es formája is már.

Fiatal srácok körében is ismerek olyat, aki sajnos megiszik 1 láda sört egy napon vagy 1 héten belül, mert az neki jólesik.

2014. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
De az meg nektek jár hogy eltartson etessen, lakhatást biztosítson ,tanulmányaitokat fizesse?? Ha szerintetek ez jár ,akkor neki is jár az a kis pia meg a zene. Hálátlan kölkök..
2014. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Hallgassatok zenét vele és táncoljatok.Igy mindenki vidám lesz.
2014. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Amikor a főoldalon megláttam a kérdés elejét, hogy péntekenként apád iszik...., esküszöm, valami olyan folytatást vártam, hogy aztán szétcsap a családban, ver, terrorizál titeket és már majdnem megsajnáltalak.

Aztán megláttam, hogy éjfélig nem olyan hangosan zenét hallgat a tévében....

Hát.... :)

2014. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

A péntek esti lazításban semmi kivetni valót nem látok. Én is ezt csinálom a szabadnapomon.


Azt hogy mennyire hangos, és zavaró, mi innen nem tudjuk megállapítani. De tényleg elég gyenge vádnak hangzik a pénteken éjfélig csendben zenét hallgat dolog. :) Mert még ha hajnal 5-ig. De éjfél? Nem tudom hány évesek vagytok, de én kamasz koromban örültem amikor éjfélig gépezhettem..

2014. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%

Azért, mert dolgozik neki nem jár semmilyen plusz juttatás. Nem dicsőség, hogy dolgozik valaki, hanem elvárás. És lehetne tekintettel a szintén dolgozó feleségére legalább.


Egyébként, aki minden héten rutinos, kihagyás nélkül iszik, abból alkesz lesz.

2014. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!