Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem felelőtlenség ilyen nagy...

Nem felelőtlenség ilyen nagy család ilyen bevétel és ilyen nagy kiadások mellé?

Figyelt kérdés
Most van útban a negyedik gyerek, mert nagy családot szeretnének. Az apának fogjuk rá jó a keresete 350 ezer, de ebből a fix kiadások után ( hitel, rezsi stb) marad 100 körül. Az anya ha dolgozna 150et keresne, most otthon van. Nem tudom mennyit kap. Van még a családi pótlék 4gyerekre nem tudom mennyi. Szóval nem mondom hogy nem marad élni, de ilyen nagy család élelmezése, ruháztatása, programok mellé nem sok. Közben barátnőm szeret öltözni, gyerekeket öltöztetni, kirándulni, a kicsiket beiratja ideoda. De nem értem miből. Illetve még ha most megy is, később ha nagyobbak lesznek, ezt az életszínvonalat tuti nem tudják megtartani. Pedig szeret élni, de akkor miért a sok gyerek, miéft kell valakinek ennyi gyerek ahelyett hogy kettőnek biztosítana normális gyerekkort???
2014. febr. 11. 10:12
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Nekem az egy is nehezen jött össze...szerintem 4 nem is lehetne fõleg ha normàlisan logikusan a kockàzatokat àtgondolva a koromat is cigyelembe veszem....tehàt nem lehet mindekinek bàrmikor 4 gyereke.

Ès inkàbb èlnek boldogan luxus nelkül 4 gyerekkel, mint gazdagon èrzelmileg sekélyen.....

De nem mindenki egyforma, es ezt kellene elfogadni nem pedig egymàsnak esni ès sajàt identitàsunkat megpróbàlni ràerõlterni a màsikra.

2014. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!