Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a páromnak, ami amellett, hogy jó ajándék neki, még esetleg egy kis "kapcsolat építő" hatása is lenne?

Figyelt kérdés
Most lesz az évfordulónk és az elmúl hónapokban elég sok probléma zúdúlt ránk, eléggé eltávolodtunk egymástól. Szeretjük egymást, vagy valahogy nem találunk vissza egymáshoz... Gondoltam most meglepném valami olyan ajándékkal, ami talán kicsit egymás felé vinne mindet.Nem állunk jól anyagilag, úgyhogy a hétvégi szálloda és hasonlók kiestek.. Ja, 33 és 28 évesek vagyunk, de tudunk nagyon gyermeklelkűek lenni:)úgyhogy mindenféle ötletet szívesen fogadok és köszönök!
2009. dec. 8. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Egy díszdobozos óvszer csomag? :)

Activity játék, esetleg magadat is átkötheted egy szép masnival...;)

2009. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Romantikus vacsora, mint a filmekben? :) Főzd a kedvencét, gyertyák, virág az asztalon, fürdőkádat körbepakolni gyertyával + pezsgő, ágyig virágszirmok+gyertya, szeretkezés után olyan film amit mindketten szerettek összebújva. Régi fényképek nézegetése, emlékezés a kapcsolat elejére, beszélgetés mindenről, Rólatok és a mostani helyzetről is akár. Én ezt csinálnám...
2009. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Tarsasjatek! ketten,vagy akar tobben jatszhatjatok, osszehoz titeket, en imadok tarsasozni, ujra gondtalan gyereknek erezhetem magam! lehet pl fogadasokat kotni, vagy esetleg vesztes vetkozhet,... lehet egy kis pikanssagot csempeszni bele.
2009. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Twister társasjáték!


[link]

2009. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Na vajon mi nem hasznos a válaszomban??? A vacsora talán nem ajándék? Az egymásra szánt értékes idő nem ajándék? Ja, hogy a problémákról inkább ne beszéljünk, majd megoldódnak maguktól? Lehet, h nyálasnak tűnt a válaszom, de visszahozza a kapcsolat elejét, amikor még tudtátok, hogy miért akartok együtt lenni, élni. És ennél egy társasjáték sem jobb "kapcsolat építő"...
2009. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Kedvenc ételét készítsd el, és gyertyafénynél fogyasszátok el, közben lágy zene szól.

Vagy lágy zene, ha szeretitek egy füstölő, vagy illatos gyertya kíséretében. Ti pedig a földön ülve összebujtok és forralt bort, vagy forró teát kortyolgattok. Ja, a földön párnák...ti azon ültök. Miután felszolgáltad a teát/forralt bort valami csini, kihívó rucira vetkőzöl...(a folytatást a képzeletedre bízom)

Remélem sikerül újra összemelegedni :)

2009. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
(1. vagyok) Szerintem jó a 2-es ötlet is, valaki biztos nem szeret főzni itt... :) Igaz, ma este nálunk a párom készíti a kaját, de a többi része stimmelhet, nem kell karácsonynak sem lennie ;)
2009. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, szerintem MIND nagyon jó!!! Szorítsatok nekem pénteken. Még nem tudom pontosan mi lesz, mert lehet, hogy dolgozni fog és haza sem tud jönni, de ezek mind olyan tanácsok, amiket a későbbiek során is bármikor elővehetek. Érdekes, hogy "rég" még mindez olyan természetes volt és jöttek elő bennem is ilyen ötletek, de most szükségem volt erre a kis löketre. Köszönöm!!!
2009. dec. 9. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!