Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonéves férfiak/srácok...

A huszonéves férfiak/srácok miért ilyen felelősségtelenek?

Figyelt kérdés
Már a második barátomnál veszem észre, hogy csak a jelennek él, a szórakozásra mindig jut pénz (meg jelen esetben a cigire), de hogy félrerakjon, a jövőre, ne adj isten családra is gondoljon és aszerint költse a pénzt, na azt nem... Miért van ez így? Anno még ha sokáig is volt "legényember", akkor is gyűjtötte a pénzt, hogy kvázi minél jobb parti legyen, minél megbízhatóbb jövőt biztosítson a leendő családjának. Ma meg..? Én hiába rakok félre és gondolok a jövőre, egyedül nem lehet.
2014. febr. 13. 08:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
23%
Azért van különbség, hogy ezt 22 vagy 29 évesen teszi, előbbinél még érhető, utóbbinál meg egyszerűen nem akar veled tervezni, ennyi
2014. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
23 és 25 éveseknél tapasztaltam ezt meg, szerintem 10 évnyi(!) lazaság, pia-cigi kombó után már messzebbre is lehetne látni. Én is buliztam, de a gimi és az egyetem 4 éve elég volt minderre...
2014. febr. 13. 08:38
 3/39 anonim ***** válasza:
77%

Felelőtlen legelőször is. :)


Nem akar még családot ennyi idősen, hanem élni, jól leírtad, és arra költ.

Anno elég fiatalon házasodtak. Több volt a 20 évesen köttetett házaság, mint ma..ma már inkább 27-30.

2014. febr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Ez elég kellemetlen, most látom csak hogy mit írtam...mea culpa.


Amúgy engem ez az egész csak azért érdekel, mert OK, hogy mondjuk 27 évesen akar majd házasodni, meg családot, meg lakást, de minderre nem tud egyszerre félrerakni majd. Azért kéne egy picit az orrunknál is előbb látni.

2014. febr. 13. 08:50
 5/39 anonim ***** válasza:
80%

Képzeld a harmincas férfiak nagy része is ilyen :)

Úgyhogy kitartás és sok sikert! :)

2014. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Korodbelit keresel?
2014. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Nem bűn, reméltem, hgy elírás, vicces volt. Szerintem a 20-on évesek között kevés az ilyen.

Van. De amíg nem akartam komolyat, engem se érdekelt, mennyit tesz félre, és fiatalakkal voltam, mint én 234-5 max, de már komolyat akarok, és szűrök. Aki nem felelősséges :)), azt kiszűröm, esélytelen, tehát mindegy akkor, hogy félretesz-e, nem? :)

2014. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Biztató..köszönöm az eddigi válaszokat!


23 éves vagyok.

2014. febr. 13. 08:56
 9/39 anonim ***** válasza:
5%
a huszon éves csajok meg miért akkora rib...izlik?
2014. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
11%
inkább most éljék ki magukat mint később amikor családjuk van
2014. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!