Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terveznétek egy ilyen férfival...

Terveznétek egy ilyen férfival jövőt, vagy inkább minél hamarabb lelépnétek?

Figyelt kérdés
Párom 32 éves, de napi rendszerességgel füvezik, úgy szívja minden egyes nap, mint más a sima cigit. Leszokni nyilván nem fog róla, minden pénzét erre költi,mármint, ami megmarad a kiadások után. Bár igaz, hónap végén néha már nincs pénze. Egy ilyen emberrel lehet tervezni? Mindig abban reménykedek, hogy abbahagyja, vagy hogy ezzel együtt lehet élni. Szerintetek?
2014. febr. 15. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Isten ments
2014. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Erre Te magad is tudod a választ, nem ??
2014. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Az én exem csak heti 1-2x szívott, de már azt nem bírtam elviselni... És ő csak 22 volt. Én nem terveznék, egy ilyen férfival semmit.
2014. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de a remény ide édes kevés. Ha saját magáért nem akar megváltozni, akkor érted sem fog. Kár ezen gondolkozni, nem érdemes egy ilyen emberrel tervezni semmit, hisz leírtad, minden pénzét erre költi, és nem akar leszokni róla.

Apám alkoholista volt. Anyum is reménykedett, hogy megváltozik, mind hiába, és számtalan ilyen példa van még. Egy függőbetegségben szenvedő ember (legyen az akár alkoholista, vagy drogfüggő) csak akkor képes megváltozni, ha SAJÁT MAGA akarja. Ha nem akar leszokni róla, akkor se érted, se egy kisgyerekért, se senkiért nem fog megváltozni.


(A kisgyereket azért írtam, mert sokan beleesnek abba a csapdába, hogy "majd egy kisbaba megváltoztatja".)

2014. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom... Ez egy csődtömeg, menekülj mielőbb.
2014. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Alapszabály, hogy sose higgy abban, hogy abbahagyja, megváltozik, ilyesmi. Nem szokott megtörténni. Ezzel együttélni - bizonyára van, aki azt teszi, de gondolj bele, semmire nem lesz pénze, messze abnormálisan ez érdekli, ez vonzza, ez tölti ki az életét... Hogy gondolod, hogy van értelme együtt élni vele? Persze csak pár mondatot látok, de azért nem biztató a helyzet kicsit sem.
2014. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Most képzeld el, hogy a gyerekeitek majd minden nap nézik, ahogy az apjuk szívja a füvet... aztán persze ők is kipróbálják. Ezt szeretnéd?
2014. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ennyi idősen már nem fogja letenni. gondolom nem tegnap kezdte a füvezést. nem vállalnék egy ilyen embertől gyereket, mert ki tudja milyen betegsége lehet a kicsinek emiatt. meg úgy alapvetően nem terveznék közös jövőt egy olyan emberrel, aki minden pénzét a drogra költi. hogy lesz a gyereknek ruhája, játéka, pelenkája ha apuka elszívja a lóvét?


lépjél le nagyon gyorsan.

2014. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ja jó buli ez a füvezgetés meg az eki meg a pia kb 20-22 évesen... AZt hittük mi vagyunk az élet császárai, pedig csak a szolgái voltunk... Ha érted.. Ez egy szánalmas élet, és próbáld magad többre értékelni. Ilyen férfi/nő senkinek sem való! 20 évesen megengedheted magadnak, hogy naphosszet füvezz és kimaradj, de egy felnőtt ember nem veszítheti el az uralmát a hétköznapokon, különben minden összedől körülötte, mint egy kártyavár. Ha te is szeretnél vele zuhanni, csak rajta.. De őszintén remélem, hogy nem csak elgondolkozol azokon, amiket a többiek és én is leírtam, hanem valóban cselekedni is fogsz.
2014. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezed? A választ magad is tudod szerintem. Miért a párod egyébként egy ilyen életvitelű ember?
2014. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!