Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hülye vagyok amiért a...

Tényleg hülye vagyok amiért a két gyerekemmel városból faluban kezdek új életet a párommal?

Figyelt kérdés
Sokan kritizálnak,hogy miért hagyom el a szülőházamat(az új lakhelyünk 20km lesz távolabb)a gyerekeknek az mekkora stressz lesz,új otthon,új iskola,új barátok..kevesebb a szórakozóhely stb..nekem utaznom kell majd munkára..bla bla..Szerintem azért más is költözött már ettől messzebbre.A házunkat nem adom el,csak kiadom..bár nagyon jól megvagyunk a párommal,nem rövidtavra tervezünk..Épitjük a gyerekszobákat,gyerekek is szeretik elfogadják.Mindketten tul vagyunk már egy váláson.Gyerekek kiskamaszok,de nem sok gond van velük.Tényleg felelőtlenség és önzőség,hogy 40 évesen még merek szerelmes lenni,új életet kezdeni és küzdeni a boldogságomért?Van ugye akinek ez sikerült?
2014. febr. 18. 18:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan, ez nagyon jó döntés! És ha kevesebb a szórakozóhely, akkor mi van? De több a tiszta levegő!

Nem felelőtlenség, amit csinálsz, ne hagyd magad!

Az új iskolát is meg lehet szokni, semmi baja nem lesz a gyerekeknek.

2014. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Ne foglalkozz a kritikákkal. Ha a gyerekek is elfogadják az

új helyzetet semmi gond nincs.

2014. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem minden attól függ mennyire mesze van a várostól meg van e autó?

20 km semmi annyit városon belül is elutazok.

2014. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi!Aranyosak vagytok,én is igy gondolom,csak azért jól esik a megerősités!:)
2014. febr. 18. 18:09
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Mindig is szerettem volna falun lakni, nem pedig egy mocskos, zajos nagyvarosban! Szerencsesek a gyerekeid (meg Te is). :)
2014. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

dehogy, ne hagyd magad elbizonytalanítani

20 km meg amúgy is semmi

2014. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Falun nőttem fel. Nem vagyok annyira idős még (23), de nekem még volt gyerekkorom.. rendes gyerekkor. Na most városban lakom a párommal (ő is falun nőtt fel), panelban. De amint oda jutunk hogy gyerekvállalás, akkor eladjuk a lakást és költözünk kertesbe. Az mindegy hogy itt a városban, vagy kicsit arrébb, majd a munkától függ. De az biztos hogy nem akarok gyereket nevelni panelban.


Szerintem teljesen jó döntés hogy kertesbe költöztök, de a másik házadat ne add el( sosem lehet tudni mi lesz később). Mellesleg 20 km nem sok. Ha van rendes busz/vonat járat akkor nincs gond.

2014. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

# 7/7


Azért túlzásba sem kell esni, nekem is volt gyerekkorom panelba pl télen én sem facebookra írtam ki hogy hó hanem szánkózni mentem.

2014. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer úgy is kénytelenek új iskolába menni, és új barátokat szerezni... Amúgy nem igazán kéne mindenki véleményére adni, ha te úgy érzed ez kell, akkor ennyi vazze.
2014. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Természetesen van busz,autónk nincs,de nem is hiányzik..sem a házamat nem adom el,sem a munkahelyemet nem adom el.Csak állandóan azt hallgatom,hogy milyen önző vagyok,hogy a gyerekeket kiveszem a megszokott környezetükből csak azért,hogy én boldog legyek..Ez nem igaz,hiszen gyerekek szeretik a páromat,apahiányuk volt,szerintem igy lesz teljes a családunk.Na és nem is 2 hónap ismeretség után szántam rá magam a költözésre..
2014. febr. 18. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!