Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férjek, akik sokat...

Azok a férjek, akik sokat esznek és kikövetelik a húst naponta, megkeresik az árát?

Figyelt kérdés
Mindig olvasom, hogy egyesek férje mennyit eszik, és nem jó neki a főzelék meg a tészta. De gondolom, azok a férjek keresnek is annyit, hogy ezekre jusson. Én legalábbis nem lennék hajlandó etetni egy férfit és én néha odateszem eléa főzeléket, vagy megeszi vagy nem, mert nem hoz haza annyi pénzt, hogy minden nap húst együnk hússal. Rosszul gondolkozom?
2014. febr. 26. 09:39
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk tök logikus ha nincs pénzem húsra akkor nem tehetek húsos ételt az asztalra.

Nem igazán értem a kérdést.

2014. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
11%

Teljesen egyetértek veled. Szerencsére az én párom nem akar mindennap húst enni hússal, nem válogat, amit főzök az a kaja, mindent megeszik, tudja milyen drága az élelmiszer.

De a rokonsági körömben van olyan férfia, aki mindennap húst akar enni, erre rengeteget is költenek, igaz ő elég jól is keres, viszont rengeteg a kiadásuk, elég pénzéhesek, minden jót akarnak az élet egyéb területein is. Ezért nekik semmi sem elég, minden kevés.

2014. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
54%
Persze, kérdezd meg a nyilvánvalót. Józan paraszti ésszel kitalálható, hogyha nincs pénz húsra, akkor nincs mindennap hús. Rohadt bonyolult. Ha nálatok megy ezen a hiszti, nyugodtan mondd meg, ha majd többet keres, lesz pénz minden nap húsra.
2014. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
68%
A házasságban közös a kassza. A párom szereti a húst, meg a házi kolbászt, szalonnát. Szerencsére anyukámék falun laknak és mi kapjuk ezeket a házi finomságokat. Ha mindent meg kellene vennem, minden fözéshez, sütéshez húst kellene az üzletben vennem, akkor nálunk is gyakrabban lenne fözelék vagy hasonló. Mert nem jönnénk ki a fizetésünkböl, de amig megtehessük, addig had egye :-) Havonta egyszer van talán fözelék. Pizza, kelt tésztás dolgok gyakrabban - azt ö is szereti.
2014. febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
71%

A férjem nem ilyen, viszont apum igen, és képzeld, mindig is megkereste az árát. Ahogy előttem is írták, logikus módon, ha nincs pénz húsra, úgysem fog azt enni, mivel nem lesz miből az asztalra rakni.:D


Egyébként, hadd ossza már be mindenki saját maga a pénzét. Te a sajátoddal foglalkozz.:)

2014. febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
72%

"Rosszul gondolkozom?"


Igen is, meg nem is.


Nem úgy kell hozzáállni, hogy te nem vagy "hajlandó", meg kicsit agresszívan állsz ehhez. Nem ismerlek de még azt is megkockáztatom, hogy a külön kasszát pártolod, de ha nem is azért elszámoltatsz. Pénzzel kukacoskodni egy párkapcsolatban sosem jó. De komolyan.


Viszont abban igazad van, hogy nem lehet mindig húst enni ha nincs rá pénz. De ha nem szereti a főzeléket, meg a tésztát, akkor is vannak alternatívák. Pl. paprikáskrumpli, lepcsánka, palacsinta stb. Ezek nem főzelékek, általában szeretik az emberek, laktatóak és olcsók.


Nem úgy kell gondolkozni, hogy ha nincs pénz húsra, akkor olyat főzünk amit tuti nem szeret.

2014. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk én megnéznék egy bányászt aki 14-16 órákat keményen dolgozik, az el lenne 1-2 tányér babfőzeléken..


Nyilván ha van pénz akkor húst esznek hússal. De ez miért baj??? Mindenki azt eszik amit akar, amit szeret.

2014. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
83%
Találkoztam én már olyan 'apákkal' akik akkor is követelték a húst az asztalra amikor már a gyereknek is alig jutott étel. Sajnos vannak ilyenek.
2014. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
67%

Lehet mindennap hús, de sok körettel! A húst nem magában kell enni! Lehet mellé, krumpli, tészta, főzelék, rizs. Akkor már nem is kerül olyan sokba.

Legalábbis nálunk így van.

2014. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván ha nincs pénz húsos kajára, akkor nem azt eszünk. Viszont ha valamelyik főzeléket nem szereti, nem próbálom belekényszeríteni.
2014. febr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!