Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma kaptam infót arról, hogy...

Ma kaptam infót arról, hogy az apósom valószínű szexuálisan kavarog a 15 éves lányommal. Hogy működik ennek kiderítése?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem nincs semmi olyan amiből ez otthon kiderülhetne . Hogy tudnám ezt ténylegesen bebizonyítani? Ki, Milyen büntetést kap? Kikészültem és nem tudom a lépéseket merre induljak.
2014. márc. 1. 07:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

Én szerintem itt valami félreértés lesz. Nagyobb esélyt látok rá, hogy a "pót"papa így szeretne bevágódni a tinédzser "pót"unokánál, hogy viszi ide-oda (ahova a lány kéri feltételezem én) és elhalmozza ajándékokkal.


Legyünk őszinték - egy olyan tinédzsernél, aki hajlamos az ilyesmire ez a legcélravezetőbb út a "bevágódásra". Azzal nem vágódna be a nagypapa egy 15 éves lánynál, hogy elviszi a vidámparkba vagy leülnek társasozni...

2014. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%

Nem akarok "lenezni" senkit csak vannak olyan helyek ahol ez megtortenhet. Amikor kisebb telepuleseken dolgoztam sok ilyen es ehez hasonlo tortenettel talalkoztam.

Sokan el sem tudjak kepzelni...

Beszelj a lanyoddal, mindenkep pen.

2014. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Lehet én reagálom túl a dolgot, de félek hogy hozzányúl, vagy bármit csinál vele. Nem rég beszéltem a lányommal, és váltig állítja,hogy semmi közük egymáshoz. Az a baj,hogy ki sem tudom deríteni, vagyis nem tudom hogy tudnám ezt kideríteni hogy mi a 100%-os igazság.
2014. márc. 1. 11:01
 14/22 anonim ***** válasza:
65%
Aposod hany eves?
2014. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
após 62 éves
2014. márc. 1. 11:10
 16/22 anonim ***** válasza:
86%

Most fejtsd ki, hogy mit értesz "szexuális kavargás" alatt.

Mert attól, hogy ide-oda elviszi még nem lesz a szexrabszolgája.

2014. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Én továbbra sem értem, hogy pontosan mi alapján merült fel a gyanú, hogy szexel a papi az unokával.


De ismerhetnéd annyira az apósod (férjed pedig a saját apját), hogy ezt egyáltalán feltételezheted-e. ?


Másrészről én a nagypapival beszélnék, hogy kiderítsem, mire fel ez a kitüntetett figyelem egy unoka számára a többivel szemben.

De a szexet nem hoznám fel, sőt a lányomnak sem hoztam volna fel egyből, hiszen ha tényleg nincs semmi, akkor az az én részemről egy kegyetlen nagy beégés....mármint csak a feltételezéstől is felfordul a gyomrom.

2014. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
Termeszetesen nincs semmi, de ha lenne sem kapna senki semmilyen buntetest, ugyanis ez legalis lenne.
2014. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

Először is kitől kaptad az infót? Másodszor is az illető mit ér szexuális kavargás alatt? Harmadszor pedig mit látott az illető, amiből erre a következtetésre jutott?

Mert az, hogy vesz neki valamit, vagy elviszi valahová, az még önmagában kevés ahhoz, hogy ilyen ítéletet mondjon valaki. Ha viszont mondjuk azt látta, hogy megfogja a fenekét vagy hasonlók, akkor az már elég konkrétum.

2014. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!


Te egy nagyon beteg nő vagy!

Remélem, hogy becsületsértésért beperelnek majd, hogy megemlegessed egyszer és mindenkorra, hogy NEM LEHET OK NÉLKÜL senkit sem megvádolni és meghurcolni!!!


Ettől függetlenül már azzal dug 15 évesen a lányod, akivel csak akar, még ha téged meg is üt a guta!!!

2014. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!