Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, főleg tárgyra...

Van olyan dolog, főleg tárgyra gondolok, de mást is írhattok, amit rejtegettek a párotok elől?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 14:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

nekem van egy néhány darabos pónigyűjteményem, amit ráadásul 1-2 éve szereztem be. imádtam kislányként is a pónikat és amikor ezeket megláttam, nem tudtam nem megvenni. viszont nem merem a páromnak megmutatni :D


25/n

2014. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Pedig az is te vagy. Én nem rejtegetek semmit, és baromi felszabadító érzés! :)
2014. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
max 1-2 hétig az ő szülinapi ajándéka. Na azt szoktam rejtegetni, de mást nem.Pénzt sem.
2014. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Múltkor bekopogtak az egyik párttól, hogy aláírást gyűjtsenek. Az exem volt. Aláírtam gyorsan, mert tudom hogy neki az pénz (azt hiszem 200-300 ft-t kap egy aláírásért), és becsuktam az ajtót.

A párom nem tudja, hogy az exem állt az ajtóban. Nem is akarom megmondani, mert fölösleges lenne emiatt vitáznia.

2014. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer évekkel ezelőtt, mikor a kapcsolatunkban mélypont volt, kétségbe esésembe csináltam egy szerelmi kötést. Két ruhadarabunkat kellett piros cérnával összekötni.... Utólag nagy baromságnak gondolom, de kidobni/megsemmisíteni/kioldani nem merem, mert mi van, ha mégis van hatása.....:DDD Ezért hát rejtegetem, remélem, sosem találja meg, mert olyan ciki:DDD Jó nagy hülye voltam, hogy így magamra gyógyítottam egy koloncot:D
2014. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Én nem rejtegetek semmit.
2014. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és kérem a Kedves pontozókat, hogy ne saját magukból kiindulva szavazzanak, mert nekem mindegyik válasz hasznos!
2014. márc. 4. 15:16
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem venné ki jól magát, ha rátalálna a guminőmre...

Meg a revolverem sem szoktam elől hagyni.

2014. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
5-ös!! Akkor együtt égünk, mert az én szerelmi kötésem, szintén két póló piros fonallal, ott nyugszik az egyik dobozban! :D Ugyan ez volt a szitu nálunk is! :D
2014. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
A szőrtelenítő krémem. Mivel sajnos olyan helyen kell használnom, ami nagyon ciki, ezért nem akarom, hogy rákérdezzen, mire használom, ha amúgy ott a fürdőben a borotva :)
2014. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!