Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, főleg tárgyra...

Van olyan dolog, főleg tárgyra gondolok, de mást is írhattok, amit rejtegettek a párotok elől?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 14:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%

Az ajándékát szoktam...

De ha akarná azt is megtalálná...

Amúgy nincs ilyen dolog, nem igazán látom értelmét..


főleg az ilyen szerelmikötéseknek..szkeptikus is vagyok, de ha 100% lenne, hogy működik sem tenném, "kényszerből" ne legyen velem senki, mert később csak megszenvedi az ember../ez más kényszerítőeszközökre is igaz, gondolok itt a "véletlen" teherbeesésre/


amiről nem biztos, hogy tud, hogy van itthon terhességiteszt...

néha túlparázom, és most nem lenne aktuális, hiába szedem a tablettát mindig pontosan, néha azt hiszem hogy, és minden második hónapban nem akarom hogy ő is ezen görcsöljön. amúgy nem titok, de nem mondtam..ennyi

2014. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2014. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi.
2014. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

ezért marhára le leszek pontozva, de a cigi. le akar szokni, és tudom, hogy úgy nehéz, ha látja, hogy én rágyújtok, ezért a táskámban rejtegetek egy dobozzal, és ha elmegyek itthonról és megkívánom, rágyújtok. (nem vagyok függő, de néha jól esik.)


azon kívül egyszer pár órán át rejtegettem egy terhességi tesztet, nem akartam idegesíteni vele, mert pont nem voltunk olyan anyagi helyzetben. negatív lett, kidobtam.

2014. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rejtegetek semmit a párom elől, ha jól tudom... Néha ha új körömlakkot veszek a meglévő egymillió mellé akkor azt nem mondom el, de azt se feltétlen direkt, csak én is megfeledkezek róla, hogy vettem egy lakkot megint :D
2014. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
A gépemen az exem képeit:) Valahogy sose vitt rá a lélek, hogy letöröljem, nem akarom, nekem azok szép emlékek, így eltettem egy eldugottabb mappába, hogy ne legyenek azért az esküvős képeink között. Nem kérdezte soha, hogy megvannak-e még, szerintem nem érdekli, de erről nem beszélek, és előtte azért nem nyitnám meg(amúgyse nagyon szoktam, max évente egyszer kicsit belenézek)
2014. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%
Mármint az exeimmel a közös képeink. Nem csak 1, hanem az összesról megvannak a képek, még mielőtt valaki nekemtámadna, hogy biztos szerelmes vagyok belé:D
2014. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Van egy 'esküvő' mappa a gépemen, de még menyasszony se vagyok :) bár ezt múltkor bevallottam neki:)
2014. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Holnap lesz a névnapja, csak nem teszem ki addig az ablakba az ajándékát! :)


Más dolog nincsen.

2014. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

16-os, ezzel én is így vagyok, megvannak a képek.

Mondjuk nézegetni nem szoktam őket, és nem is a gépemen tárolódnak.

Van egy felhő tárhelyem, ahová tömörítve, majd a zip-eket feldarabolva töltöttem fel a képeket.


Egyrészt szép emlékek, másrészt lehet majd mit mutogatni az unokáknak, gyerekeknek :D

2014. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!