Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? Hagynom kéne ha...

Túlreagálom? Hagynom kéne ha elhanyagolva érzem magam?

Figyelt kérdés
A barátom a szüleinél volt pár napig én is vele voltam de aztán haza kellett jönnöm ő még maradt. Tegnap jött vissza. Mivel külföldön élnek a szülei elég hosszan utazott kb 8 órát. A legjobb barátnőm egy napra a városban volt így meghívtam őket magubkhoz persze meg lett beszélve. ejfel lett mire ágyba kerültünk most menni kell dolgozni mindkettőnknek. A konkrét kérdésem h túlreagálom e h úgy érzem a barátom nem volt valami kommunikatív a vendégeinkkel h velem ia alig beszélt h azt éreztem nem is örül nekem csak aludt éjszaka megpróbáltunk oösszebújni de kb 10 perc után közölte h nincs több ereje ki van ütve így az félbe szakadt...valami baj van? Úgy érzem h én tökre örülök neki h visszajött ő meg nem....jó lenne ha megdícsérne vagy bármi amiből látnám h szeret
2014. márc. 7. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hazament, tehát szeret. Mehetett volna haverokkal kocsmázni is. De ezt soha sem fogom megérteni a nőkben. Miért olyan rohadt hihetetlen, hogy az ember 8 óra utazás után, fáradt. És miért nem értik meg az embert. Annyira sem figyeltek oda a férfiakra, hogy ha valaki hulla fáradtan hazaérkezik, akkor még kötelező neki beszélgetni, jópofizni, teljesíteni az ágyban, stb. Nekem sokkal pihentetőbb, ledögleni a tévé elé egy kis nasival, és bealszok egy filmen. Nem csinálom minden nap, és valamikor még fáradtan is beszélgetek a vendégekkel, stb, de néha baromi jól esik kussolni.
2014. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

8 órát utazott + szó nélkül eltűrt fáradtan egy vendégséget is, szerintem még örülnöd kéne hogy nem borult ki. Én elég nehezen viselném, ha külföldről hazautazok és még fáradtan el kéne viselnem éjfélig a párom társaságát, úgy hogy másnap dolgozni is megyek.

Hagyd pihenni, könnyű úgy vidáman ugribugrizni hogy te otthon voltál kipihenten.

2014. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ui: És ezt nőként írtam neked. Bennem van annyi empátia hogy ha a párom hazajön egy hosszabb útról akkor nem hívok köré még vendégsereget, hanem főzök neki és utána hagyom pihenni.

2. voltam

2014. márc. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Látom te is a tipikus nők körébe tartozol, akik ilyen helyzetben is valami mérhetetlen ostobaságra tudnak csak gondolni.


Az ég szerelmére könyörgöm... 8 órát utazott! Én állandóan utazom, és elhiheted, hogy a rákba kívánnám a párom baráti társaságát, ha még velük is bájolognom kéne utána. A párodra gyanakszol, holott te nem vetted észre azt, hogy neki pihenésre lenne szüksége. Igen, lehet, hogy neked nem lenne gond, igen, lehet, hogy megbeszéltétek a vendégeket, de teljesen más megbeszélni valamit egy kipihent állapotban, mint átélni egy teljesen kimerültben. És akkor utána még teljesítsen az ágyban is... szóval jó a kérdés, valami baj van, de a hiba nálad keresendő. Kicsit több megértést, ha lehet.


Nem akartam durva vagy bántó lenni, de "időnként" rohadt idegesítő a női logika...

2014. márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok. De ha neked fontosabb volt, hogy fél éjszaka a barátnőddel bulizz, mint az, hogy ezt az időt is barátoddal töltsd, akkor miért rinyázol?

Örülj, hogy hajlandó volt egyáltalán beszélgetni a barátnőddel, és nem ment azonnal aludni.

Nagyon érzéketlen és ostoba vagy.

2014. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Nõk b#zdmeg...
2014. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőkön kiégek nőként is...néha tényleg sajnálom a férfiakat....
2014. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túlreagálod, igen.
2014. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 órás utazás után fáradtan hazaesik. Mit lát? Hogy a barátnőd ott van nálatok egészen késő estig (éjszakáig?). Éjfél, mire ágyba kerül. Fáradt, te pedig besértődsz azon, hogy nem közeledik.... "Jó lenne, ha megdicsérne vagy bármi, amiből látnám hogy szeret." Te megtetted viszont? Hát igencsak túlreagálod.
2014. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!