Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magázod, vagy tegezed a...

Magázod, vagy tegezed a szüleidet?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és magázom őket. Apám valami régivágású figura és régen volt ilyen elvárása, hogy a gyerekei ne tegezzék. Valójában különösebben nem érdekel, mert nem túl bensőséges a viszonyom a szülőkkel, csak néha furcsa. És talán másoknak is furcsának tűnik. Először apámat tegeztem és magáztam vegyesen, anyámat pedig tegeztem. Mostmár mindkettőt magázom. :)

Más is van hasonló helyzetben ? :)


2009. dec. 13. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tegezem a szüleimet, viszont szinte az összes nagynénit-nagybácsit magázom (kb 40-45év van köztünk mindenkivel). Van két olyan unokatesóm (30évesek)akik magázzák a szüleiket, viszont a fiatalabb testvérük tegezi őket. Na ez elég gáz, egy családon belül 2gyerek magázza a szülőket, egy tegezi..
2009. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegezem őket, de hallod nálad a helyzet egyáltalán nem gáz, hiába régimódi. Ehhez másnak semm köze amugysem. Megadod nekik azt a tiszteletet, amit érdemelnek, vagy amit követeltek. Ennyi, se több se kevesebb.
2009. dec. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én az egész családot tegezem:) Mindkét szülőm tegezte a szüleit és a nagyszüleit is:)
2022. nov. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!