Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom apám bnőjét és...

Nem bírom apám bnőjét és annak a lányát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A lényeg az, h mindkettő kapott esélyt, de kijátszották. Nemcsak nálam, hanem az egész apa ági családnál. Apa a szüleivel annyira összekapott, h csak akkor megy fel hozzájuk, amikor visz minket, mivel nem akarják h a NŐvel meg a lányával legyünk egész nap a tesómmal. Tudják, h ki nem állhatom a két szukát. De megkértem őket, h apának ne szoljanak, mert nem akarom elveszíteni úgy, mint ahogy nagyiék is elveszítették. A múlt héten egész nap ment a vita, nagyon elegem lett az egészből, mondtam volna apának a magamét, de bölcsebb maradtam azzal, h kussba maradtam. Apát szó szerint kitagadták, mert olyat tett a két szuka. Pontosan nem tudom, h akkor mit, mert apának másik bnője volt, de valahol összefutott a Nővel és azóta megy a vita. Most lesz 2 hete.

Menni kellett nekem orvoshoz, és mondtam anyának, h ne hívjon taxit, majd apa elvisz minket. (eléggé jó viszonyuk van szerencsére, így eltérnek egy kocsiba "bombarobbanás" nélkül. Volt már olyan tapasztalatom, h elvált szülők ültek egy kocsiba, és mintha atombombát dobtak vna le) na felhívtam és eljött értünk... a NŐvel. Ott ült apa mellett , de nekem apa nem is szólt, h őt is hozza. A NŐ ugy nézett rám és anyára, mint akiken véres ing van. Se puszi, se pá. Aztán kiszálltunk (kiderült h a NŐnek is kórházba kellett mennie) odalépett hozzám a NŐ, megölelt, megpuszilt. Egyik pillanatban még majd megöl a nézésével, utána meg ölelget??? Enyhén volt csak fura... bár nem volt min meglepődnöm, mert tudom h kétszínű... uttána elrohantak apával, mert késésben voltak. Apa igazán szólhatott volna, h ő is jön. A lánya meg full csicskának nézi apát. A multor elszólta magát, ami szívenütött keményen. Beszélgettünk az előszobában a NŐéknél, amikor a csaj elszolta magát, h "majdnem apukádat hívtam fel" azért , mert a városba volt, és nem tudott vna hazamenni. De a bnőjékkel ment haza, így nem hívta fel apát. De a multkor 10 visszahívót küldött apának. Nekem sose jutna eszembe felhívni apát h vigyen haza. Van lábam, és tudtommal az övét se amputálták le. Mikor nem volt apukám a szukáknak, akkor h mentek haza? Apa pizzafutár, azért IS nem hívom fel, mert tudom h mindig fuvar van. Most azért hívtam, h vigyen el minket, mert mondták mamiék, h hívjam én is, h fuvarozzon engem is, ne csak a fogadott lány csicskáztassa. Bár én nem szoktam csicskáztatni apát, most mégis felhívtam mamiék kedvéért, de megbántam. Nagyon is :(

Bocsánat, elkalandoztam.

Most mihhez kezdjek? Inkább el akarom őket kerülni jó messziről, de tudom h apa ugyis szeretne vinni minket oda. Hogyan könnyítsem meg magamnak és a tesómnak? Mert ha ott vagyunk, apáékat nem akarjuk zavarni, mert nem "tolerálják a szingliket" a csajszi meg gépezik, tabozik vagy telozik (nekem nincs érintős telóm, se a tesómnak, egy közös tabletunk van) és eléggé kínos tud lenni a szitu. H valamelyikünk csak ül csendbe a csajszi szobájába némán, de a jobbik eset ha horrorfilmet nézünk, bár én félek kicsit tőlük. Egyszer hajnali 3 ig voltam fenn, mert féltem.

H mit csináljak? Mit ajánlotok, mit csináljak? Apának nem igazán akarom elmondani, h nem csipem a másik családját...


2014. márc. 7. 17:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg csak enyhén lett hosszú...
2014. márc. 7. 17:53
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem győztél meg, hogy ők a gonoszak. Lehet, hogy kihagytál valamit, de ennyiből inkább úgy tűnik, mintha a létezésük zavarná az elfogult rokonságot.
2014. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Elhiszem hogy feltekeny vagy de probalj megbaratkozni ahelyzettel. Az hogy mostohalany szol apudnak hogy vigye haza az nem csicskasag. Nyilvan jo kapcsolatuk van ha szol neki. Te ellenseges vagy veluk.
2014. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Barátok között is normális, hogy időnként szívességet tesznek egymásnak, ami semmibe sem kerül, nem csak párkapcsolatban és családon belül.
2014. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

pár hónappal ezelőtt nagyon hasonló kérdést írtál ki, de akkor még nem beszéltél ilyen csúnyán

anyukád nem uszít ellenük?

amiket eddig leírtál, nem tűnnek gonosznak

és a lánykutyát hívjuk szukának...

2014. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Odáig olvastam, hogy "ki nem állhatom a két szukát".

Ilyen primitív ember firkálmánya nem érdekel.

2014. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jön le, hogy kissé túlérzékeny vagy.


"A multor elszólta magát, ami szívenütött keményen. Beszélgettünk az előszobában a NŐéknél, amikor a csaj elszolta magát, h "majdnem apukádat hívtam fel" azért , mert a városba volt, és nem tudott vna hazamenni. De a bnőjékkel ment haza, így nem hívta fel apát"


Micsoda kihasználás....



Szerintem egy kicsit próbálj meg kevésbé ellenséges lenni velük. Édesanyádnak sikerült, neked is fog.

2014. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem sem győztél meg.
2014. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló családba éltem hogy szülők elváltak csak nálunk én voltam mint lány meg édesanyám.. Mi lett volna ha így beszél rólunk nevelő apám lánya énis felhívtam hogy jöjjön el értem autóval meg ilyen dolgok ebbe semmi különös nincs, sőtt az édesanyával is beszélgetek. Semmi rosszat nem tettek neked olyanok amilyenek úgy kell őket elfogadni vagy pedig keveset találkozni velük ha neked ez nem megy.
2014. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!