Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám helyében megvernél?

Apám helyében megvernél?

Figyelt kérdés

Elég nagy hülyeséget csináltam. 2 hetet lógtam a középsuliból. Otthonról elindultam úgy, mintha iskolába mennék, még a kaját is elcsomagoltam, de az épületig

már nem sikerült eljutnom. Helyette elmentünk csavarogni néhány haverral. Először csak egy napról volt szó, aztán nem volt megállás. Azért nem buktam le, mert mindig hazaértem addigra, mint kellett. Az igazolással volt egy kis problémám. 6-ot írtam apám nevében, a többit pedig hamisítottam. Az orvosi pecsétek egymás hegyén hátán vannak az ellenőrzőben, nem hittem volna, hogy megszámolja az ofő. Egyik osztálytársam is így igazolt magának napokat. Odahamisítottam egy aláírást az orvos nevében is. Az ofő végülis rendes volt, mert azt mondta, hogy a hamisítást nem fogja tovább adni senkinek. Nem akarja, hogy igazolatlan legyen a hiányzás és bajba sodorjam magam és a szüleimet. Akiket egyébként holnap vár tanítás után. Apáméknak még erről sem mondtam igazat. Úgy tudják, hogy szülőértekezlet lesz és nem azt, hogy kimondottan velük akar a tanárnő beszélni. A hiányzásról sem tudnak semmit. A legdurvább "meglepetés" pedig az lesz, hogy este (kb. mire hazaérnek) jön hozzánk a mamám és beszámol arról, hogy mit csináltunk a haverjaimmal. Az egyik lógás alkalmával elmentünk a plázába és loptunk néhány apróságot a boltban (chips, kóla, cigi) , mielőtt beültünk a moziba. Kamera nem volt, de az eladó mindent látott. Nem szólt, mert a mamám barátnője. Én nem ismerem őt, de ő ismer fényképről. Mindenről tájékoztatta a mamámat. A mamám pedig felhívott mobilon és megfenyegetett. Vasárnap, azaz holnap eljön hozzánk kitálalni apámnak és ha rajta múlik nem úszom meg egy kiadós atyai verés nélkül. Nem csak azért, mert szégyent hoztam rá és a szüleimre, hanem mert fel is jelenthettek volna. Eddig mindig védett, de most nem fog az én érdekemben.

Először arra gondoltam, hogy holnap haza sem megyek tanítás után, hanem valahol meghúzom magam. De aztán rájöttem, hogy nemcsak hülyeség, hanem gyávaság is lenne.

Ráadásul utána már tényleg garantált lenne egy nagyon nagy verés.


2014. febr. 22. 18:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

"egyébként holnap vár tanítás után"

Szülők behívása és tanítás vasárnap?

2014. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Bocs, hétfőt akartam írni.
2014. febr. 22. 18:47
 3/28 A kérdező kommentje:
Elnéztem a napokat.
2014. febr. 22. 18:48
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez melyik nap volt?

Mert holnap vasárnap, és ha pénteken volt akkor sem lehet "holnap"-ra várni a szüleidet...

2014. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem holnap, hanem hétfő.

Véleményem szerint legyél boldog, ha két egyforma pofonnal megúszod.

2014. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A mamád helyében hétvégén mennék hozzátok, nem hétfő este...
2014. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 K. D. G. válasza:
100%
Hát már bocsesz,de télleg elèg ,,rossz" voltál. Én ellenzem a gyerek verését de ha apád nem,akk tuti megver.
2014. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyád helyében is nem csak apádéban klpofolnálak meg.De egy hónapi szigorú szobafogság tuti.
2014. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe loptàl cigit? Nem vagy nagykorù, ergo egy dohànyboltbòl kapásbòl kitiltanak, ràadàsul a cigi a pult mögött van...
2014. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
ne félj, biztos meglátogatnak a barátaid a kórházban
2014. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!