Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi gondjaim vannak....

Családi gondjaim vannak. Szerintem jól cselekedtem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Két éve költöztem el otthonról 30 km-rel odébb. Minden nap beszélünk szüleimmel vagy testvéreimmel msn-en vagy telefonon, plussz hetente egyszer hazautazok. A gond most abból adódott, hogy anyámra mostanában nagyon rájött a rongyrázás, vagy hogy a csudába is nevezzem. Egyszerűen semmi nem érdekli. Állandóan a barátnőit meg a testvéreit kell kerülgetni apámnak, amikor 14 óra hossza munka után hazaér, és fáradt meg feküdne. Anyám meg csak ordít, ha valaki szól neki. A két lánytestvérem még otthon lakik, azoktól nap mint nap hallgathatom, hogy anyámat szidják, és igazuk is van, de nem mernek neki szólni. Mindig én voltam az egyetlen, aki nem rejtette véka alá a véleményét. Most is besokalltam, és megírtam anyámnak sms-ben a véleményemet. Azért sms-ben, mert nem vette fel a telefont mert dolgozik, de az smseket el szokta olvasni. Erre a tesómék lepofáznak, hogy minek írtam neki, meg egyből sajnálják anyámat...stb. Egyszerűen seg.get csinálnak a szájukból. Nincs 15 perce, hogy szidták, erre most védik. Minek kell besz@rni? Nem rájuk lesz mérges anyám, hanem énrám, hát most nagy ügy. Engem meg nem érdekel a haragja, ismerem, tudom, hogy két percig tart, utána majd úgyis megbékül.


De most megorrolt rám mind a kettő. Nem tudom mi a csudáért. Ha senki nem mondja meg anyámnak az igazságot, akkor majd elszalad vele a ló. Apám hiába próbál vele beszélni lepof@zza egyből. Engem nem tud, mert nem hagyom magam. Ha megsértődik, az csak azért lesz, mert fáj neki az igazság. Ennyi. Megérdemelte a lecseszést, mert mostanában semmit nem csinál csak internetezik, állandóan a barátnőit kerülgetik a többiek, eltelefonálgat több ezreket, apámtól meg sajnál 1500 forintot a telefonra...stb. És még lehetne sorolni.


Borzasztó pipa vagyok, hogy a fenébe lehet ennyire besz@ri valaki, mint a tesóim?


2009. dec. 14. 19:47
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, nem szabad helyettük cselekedni, mert csak magadra haragítasz mindenkit. Oldják meg ők a gondokat, te nem otthon laksz, nem kell megoldanod ezt helyettük. Köszönet úgysem lesz benne, mint láthatod. Hagyd rájuk. Mikor legközelebb szidnak neked valakit, mondd meg, hogy téged ez nem érdekel és hagyják abba.
2009. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!