Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassak? Szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak? Szüleim halálával nemrég nyakamba szakad egy háztartás minden gondja. Teljesen megváltoztam, talán túlságosan is..

Figyelt kérdés
Nemsokára lakástfelújítunk, és jövőre tervezzük az esküvőnket is. Ez rengeteg pénzt. Próbálok spórolni, túlórázom, így elég fáradt vagyok. Aggódom a számlák miatt, a kaja miatt...és ha szórakozásról van szó egyből az ugrik be, hogy már megint hozzá kell nyúlni a félretett pénzhez, és nem tudjuk majd időben összegyűjteni....ettől máris elmegy a kedvem a szórakozástól...és fáradt is vagyok az éjszakai bulikhoz...De uram igényli ezt, és látom, hogy lassan kikészül ettől, de nélkülem nem megy sehova, még haverokkal sem. Elöttem arra költötte a fizetését, amire akarta, minden hétvégén bulizott. ...Hogyan lehetek kicsit lazább, hogyan tudom a gondokat a fejemből egy kis időre kitörölni?
2008. márc. 16. 07:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Párommal együtt élek....
2008. márc. 16. 07:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz..az esküvő miatt ne aggódj!Mi olyan 170ezerből kihoztuk az egészet(vacsival együtt),és több mint 30an voltunk,tehát kicsinek sem nevezhető.Csak oda kel figyelni,hogy mire mennyit költesz.A nászajándéknál meg próbálj hatni a meghívottakra,hogy inkább pénzt szeretnétek.mondjuk nálunk az a szokás,hogy a szülők kifizetik az esküvői vacsorát.

A lazítás meg muszáj,mert a kapcsolatotok és az egészséged fog rámenni.Tedd félre kicsit az anyagi gondokat,és ne verj minden garast a fogadhoz.Néha igenis menj el,és hagyd néhány napra a túlórát is.Persze fontos az esküvő meg a minden,de néha muszáj lazítani,mert bele fogsz őrülni.Ezt komolyan mondom!

Hidd el,ha egy este nem mosogatsz el,megvár.Én főiskolás vagyok,háziasszony,30hetes várandós,és még melózol is mellette heti 4-6 órában.Csak úgy lehet bírni,ha néha kikapcsolsz,és akkor nem érdekel semmi,és nem is szabad,hogy miatta legyen lelkiismeretfurdalásod.A félretett pénzből meg ha kivesztek egy 10ezrest még nem dől össze a világ.

2008. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemista vagyok, havi 40.000ből élek úgy, h 3250 a bérlet, 9500 a koli, 4000 a vonat.. és kajálnom is kell ugye, meg egyéb extrák...

Bulizni nem csak drágán lehet. csomó helyre a beugró: 500 FT körül van. Nézzetek ki egy otthonotokhoz közeli helyet és mint hajdanán, alapozzatok otthon... egy üveg vodka és narancs többeteknek elég lehet...

és így jó hangulatban indultok el a szórakozóhelyre, ahol bedobtok egy-két tequilát vagy valamit (kb 500FT/fő/ital) és buliztok hajnalig..

mondjuk ha ketten vagytok mindent összevetve 3000-4000FTból már szuper kis estétek lehet (nem olyan vécédeszka felett végződő:D) És szerintem havonta 1x-2x ki lehet bírni :) (no meg vannak bulik, ahol 23.00ig a belépő hölgyeknek ingyenes)

Lapozzátok a PESTI ESTet ha pestiek vagytok vagy más város est-jét:D

Jó Partyzást;)

2008. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a felnőttek világában!


36 éves vagyok, két babám van, de épp ugyanezek a gondjaim mint neked. Csak az a baj, hogy neked olyan hirtelen kellett ebbe belecsöppenned.

2008. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!