Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha túlságosan...

Mit tegyek, ha túlságosan féltem a szüleim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A címben igazából benne van a kérdés. Konkrétan gondolok arra,hogy nagyon féltem őket ,ha ketten elmennek valahova (itt nem is arról van szó,hogy pl elutaznak messzire). Óránként hívom őket,ha nem veszik fel a mobilt akkor,pedig görcsbe rándul a gyomrom és,ha már nagyon régóta nem veszik fel akkor már kb rosszul vagyok,hogy valami történt velük. Mit tudok tenni? Nagyon rossz :/


16/F



2014. márc. 15. 12:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok lefoglalva eléggé,akkor szokott ez előfordulni,ezt kihagytam.
2014. márc. 15. 13:19
 12/15 anonim ***** válasza:
12%
Akkor foglald le magad és nem lesz időd a paranoid téveszméidre.
2014. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon, de nagyon komolyan írom: minél előbb menj el egy ifjúsági pszichiáterhez!
2014. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Oké,miért olyan sürgős?
2014. márc. 16. 09:25
 15/15 anonim válasza:

én is nagyon féltem őket és kitör rajtam a rosszbaj ha késnek munkából főleg, hogy apukám már átesett egy szivinfartuson :((

18L

2014. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!