Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már nős férfiak...

Voltatok már nős férfiak szeretői? Elhagyták a feleségüket értetek? Vagy a feleségükkel maradtak? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 05:39
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem pont a kérdésemre válaszoltál, de azért köszönöm...nem pontozlak le emiatt.

Nekem most ez a legfontosabb.

Szép napot kívánok!

2013. jan. 21. 05:56
 2/44 anonim ***** válasza:
45%
Te egy nős férfi szeretője vagy és azt várod hogy mikor hagyja el a nejét (és esetleg gyerekeit) miattad? Erkölcsileg nulla vagy.... de a férj is.
2013. jan. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%
Nem voltam még nős ember szeretője. Aki az én ismeretségi körömben volt szerető, az hoppon maradt. Egy alkalommal maradt az ipse a szeretővel. Akkor kitudódott a kapcsolat és a hapsi hiába könyörgött, a feleségének nem kellett többé.
2013. jan. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
54%

Igen, voltam, és elhagyta a feleségét értem. Azóta is együtt vagyunk.

Amikor összejöttünk, nem tudtam, hogy nös. Hallgatott róla, majd bevallotta, akkor elhagytam, de mivel nagyon szerettem, pár hónap után visszamentem hozzá. Addigra elhagyta a feleségét, és beadta a válást.

2013. jan. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
86%

Nem voltam. Van pár ismerősöm, aki volt.

Nem hagyták el értük a feleségüket. Mindig volt kifogás a házasságban maradásra. Mig leérettségizik a gyerek, mig nem vakolják be a házat.

Az idő telt, ismerősöm várta, kilépjen a férfi a házasságból. Közben nem volt ünnep, összebújós esték, kézen fogva sétálás az utcán. Csak a magány, várni a férfit. Készenlétbe lenni, mikor jön. Barátait elhanyagolta, várva, talán jön a szerelme.

Megalázó dolog a szerető státusz.

Ha érintett vagy, gondold át.

Ja, a ház még mindig nincs bevakolva.

2013. jan. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
81%
majdnem voltam. honapokig puhitott jarkalt utanam, panaszkodott a hazassagara, allandoan emlegette hogy el akar valni, parhuzamosan kozeledett hozzam. csokig jutottunk vegulis, par nap utan benyomta azt a szoveget hogy mit szolnek hozza ha azt mondana hogy nem akarja elhagyni a feleseget. azt mondtam akkor elhagynam en, masodik nem leszek. azt mondta ertheto. masnap szakitottunk.
2013. jan. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
81%

Személy szerint én nem. Lehettem volna, de akármilyen szerelmes voltam, nem adtam be a derekam.

Ne haragudj de ha azt akarod megtudni hogy egy férfi elhagyja-e miattad a barátnőjét/feleségét, annak az a módja hogy nem adod magad oda neki.

1 évig szenvedett mellettem a srác, amikor barátom lett majd' meghalt a féltékenységtől, de nem szakított a barátnőjével. Pedig ennyi lett volna hogy megkapjon.

Végeztünk. 5 éve nem láttuk egymást, ő felcsinálta a csajt és elb@szta az életét, én pedig éppen házasodom egy olyan férfivel aki az életét adná értem - és viszont.


De hogy majdnem olyan választ kapj, amit szeretnél: sógorom csalta az asszonyt egy kis fruskával hónapokig, hitegette ugyanígy a fejét.

Csajszi már olvadozott hogy nemsokára még a kezét is megkéri, csak előbb rendezi az anyagi helyzetet az asszonnyal... aztán jött a pofáraesés, amikor a hős szerelméről otthon kiderült hogy félrejár, az vallott az asszonynak, elmentek egy hétre békülni, csajszi meg abban a pillanatban el lett felejtve.

Még hetekig vonyított a kapuban sógorom után, aztán felfogta hogy vége a játéknak.

2013. jan. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
40%
6-os vűlaszoló! Te vagy Beáta? Nem tudtál várni 6 hónapot, sajnálom !
2013. jan. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
41%
Hogy tud egy nő úgy lefeküdni valakivel, hogy az akár évekig is másba is belerakja a faxát? és ha felesége gondolom nem gumival, és utána beléd is rakja ugyanazt a faxt. :P Ebbe belegondolnak a nők? Nem azért, hogy beteg lehet a csávó, csak maga a tudat. Hogy szexel biztos a feleségével is, ha nincs köztük elhidegülés, és nehogy már kényszerből álljon fel neki és rakja be. :D Hát lányok, kedves nők...... annyira sok független van, de sok nőnek az kell, aki mellett már van valaki. Hát meg is érdemlitek. utána meg ha sikerül, veritek a melleteket? Most őszintén ki az a barátnő, aki legalább belül ha ilyet mesélnek neki, nem elítéli az ilyet? Na persze, ha ő is olyan és még versenyeznek is akkor más..... Húúú a jóisten mentsen meg ilyen nőktől.
2013. jan. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
46%

Nem, nem voltam és soha nem is lennék.


Egyrészt, mert nem szeretek második, "ha ló nincs, szamár is jó" szerepet játszani, amikor az illetönek kedve van egyed d.ugni, akkor készenállni rá, egyébként meg csak letitkolni való valakiként élni az életemet és rettegni, hogy valaki megtudja.

Másrészt gyakorlatilag nincs olyan eset, amikor a feleséget otthagyják és a szeretöt választják.

(Kivéve, ha ebböl valami anyagi haszon származna, de akkor meg a szeretö lesz a feleség, és más a szeretö.)

Kifogás mindig van, ami miatt nem lehet elválni - a gyerekek kicsik, az adóságokat elöbb le kell törleszteni, a feleség nagyon beteg és ilyenkor nem lehet elhagyni, stb -, meg természetesen minden esetben állitják is, hogy nincs köztük már régen semmilyen kapcsolat, csak külsö okok miatt vannak együtt.


Az erkölcsi oldalról nem beszélek, de aki ebbe a szerepbe belemegy, az saját magát igencsak leminösiti.

2013. jan. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!