Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jövője van a kapcsolatn...

Milyen jövője van a kapcsolatnak, ha már most kritizálja a "hobbimat"?

Figyelt kérdés

Munka után, mikor ki van takarítva, kész az ebéd/vacsora, nekiállok varrogatni. Anyukámnak rengeteg alapanyaga van hozzá, amíg kb 8-10 éve fillérekért megvett.

Most húsvéti díszeket készítek, kizárólag magunknak, tehát nem eladási célra.

Párom húzza a száját, mert szerinte ez "gyerekes"...

Elvittem egy üzletbe, ahol sok szép díszt lehet kapni, kiszámoltuk ha csak azokat vennénk meg amiket valóban kitennék Húsvétra, akkor is minimum 10-12 E ft-t költenénk. Én meg inkább megvarrom, a saját elképzelésem szerint. Ebben mi a rossz?


2014. márc. 18. 09:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

És szerinte ez miért gyerekes?

Az, hogy az otthonotok díszíted? Ő a gyerekes!

2014. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom mi a rossz

És egyáltalán ebben mi a gyerekes..

Kifejtette,hogy miért és pontosan mi a éleménye?


(Viszont remélem munka után nem te egyedül takarítasz és/vagy főzöl meg mindig)



Ha már most csak kötekszik a hobbiddal az fura..


Amúgy szerintem jó hobbi;)

2014. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Ez egyáltalán nem rossz,sőt én írígyellek érte :) A párodnak nincs semmi hobbija? Lehet,hogy csak írígyli,hogy Neked van.
2014. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet, hogy "féltékeny"? Hogy munka, házimunka után te varrogatsz és nem vele foglalkozol?
2014. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ha leül a szgép elé játszani, vagy sportcsatornát néz, hogyan foglalkozzak vele?

Eddig sorozatot néztem, mikor ő épp "nem ért rá", most elkezdtem varrogatni.

2014. márc. 18. 09:24
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Eladási célra is készíthetnéd.Férfi ésszel az ilyen női kézimunkázások értelmetlennek tűnnek,a férfi agy más,mint a női.Ettől függetlenül elfogadhatná.
2014. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Nincs túl sok jövője.


Én is imádok varrogatni (nem csak varrigatni,hanem mindenféle kreativ tevékenységet,amikkel leginkább a házat díszitem).

Az exem ki nem állhatta,pedig nem tőle vette el az időt,mert akkor csináltam amikor edzeni ment vagy a haverjaival kockult.És pénzbe sem került túlzottan (bár az se zavarhatta volna,mert nem voltunk közös kasszán,és én többet kerestem). De mégis,akárhányszor meglátta,rögtön olyanokat mondott,hogy hajam égnek állt.

Nem emiatt mentünk szét,de ez mindig zavart.Nem vártam dicséretet,hogy jaj de szép,csupán elvártam volna,hogy ne piszkájon ezért.


Párom nem ilyen,ő még segiteni is képes,sőt,megjegyzi,hogy mit akarok csinálni,és ha olyanja van,akkor meglep a hozzávaló anyagokkal.

És szó nélkül csinált nekem kis kuckót,ahol kreatívkodhatok.

2014. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
Eladni? Rengeteg munka van ezekben,és mit adnak érte? 200Ft-ot? Ugyanmár...
2014. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Akkor a ti kapcsolatotokban nem (csak) a varrás a legnagyobb probléma. Te melózol a munkahelyeden, melózol otthon és elvonulsz varrni. (Ami egyébként tényleg egy jó hobbi, én is szeretek varrni) A párod pedig ahelyett, hogy veled akarna foglalkozni, ő is elvonul. Szép kis kapcsolat :D
2014. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

"Munka után, mikor ki van takarítva, kész az ebéd/vacsora, nekiállok varrogatni."


Szóval dolgozol, és egyedül csinálod a háztartást is? Nekem ez nagyobb probléma lenne.

2014. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!