Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok nagyon! De...

Szerelmes vagyok nagyon! De felek mar nincs tobbe remeny a kiteljesedesre! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van baratom, 2 es fel eve! De kozben a munkahelyemen egy sracnak nagyon bejotem,es eleinte nem is torodtem vele,de aztan kesobb honapok mulva teljesen belezugtam !de kb februarban lett baratnoje o idosebb(37) a pasi 35eves.Es amikor megtudtam nagyon feltekeny voltam!!!!senkinek nem mondtam meg ,de teljesen kivoltam ,sirtam is estenkent egy csomot!Annyira imadom meg mindig,pedig honapok ota nem melozok most!Telon tegnap beszeltunk par percet,es egyszeruen nem birom kiverni a fejembol!Imadom meghalnek erte!Es tudom,hogy o is szeret,erzem!!!!Szerintetek mit tegyek? kulfoldon elek,a pasi angol.23/L
2009. dec. 15. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Kicsit zavaros nekem a dolog.2,5 éve van barátod,de egy másik pasiba vagy halálosan szerelmes, te ezért a pasiért megtudnál halni.Neki van egy barátnője,de te úgy érzed téged szeret,mert pár percet beszélt veled telefonon.

Ha mindenki szerelms lenne belém,akivel telefonon beszélek,akkor az elég gáz lenne.

Szállj le a földre,és elégedj meg a saját pasiddal.

2009. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha mást szeretsz miért vagy a pároddal? Mondd meg ennek a pasinak, hogy te szereted, a párodat meg hagyd el, attól függetlenül, hogy kiteljesedik-e a szerelem ezzel a férfival vagy nem. Már nem őt szereted, kár szenvednetek ezzel a kapcsolattal. Előfordul, hogy valami nem működik, nem te vagy a hibás. Azonban, ha nem szakítasz tisztességesen, te leszel a hibás.
2009. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ne verd át a pasidat! Neked se esne jól, ha megtudnád, hogy a barátod más csajba szerelmes, közben veled van! Úgyhogy szakíts... Nincs értelme! Aztán vagy lesz valami a másikkal, vagy nem, de nemrondíts bele a kapcsolatába! Biztos nem véletlen van vele
2009. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
bocs, de te kevered a sz*rt. Két kapcsolatot fogsz gallyra vágni. Jól gondold meg tehát, mi lesz a döntésed, mert rajtad kívűl még 3 ember életét keserítheted meg. A legjobb esetben is kettő póruljár. Szal néha az eszedet is használd, és mérlegelj: vajon megéri-e 1-2 hónap szerelem? 23/F
2009. dec. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Egyet értek az előzőekkel.


1, Miért vagy a pároddal, ha nem szereted már? Csak álltatod őt, rabolod az idejét meg a sajátodat is. Ez önmagában nagyon undorító dolog, tudod.

2, Miért gondolod, hogy az a férfi szeret téged, ha közben barátnőt szerzett magának? Ez nem is régi barátnő, ha téged akart volna, akkor nem jött volna össze vele.

3, Semmi jogod tönkre tenni a kapcsolatukat. Szerintem a pasi szédít téged, lehet, hogy két nőt akar egyszerre. Én nem hiszem, hogy szerelmes beléd, mert akkor nem lenne a másik nővel.

2009. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hat valoszinuleg igazatok van!A pasimmal azert vagyok, mert nem tudok mashol lenni!!!!de ezt nehez ertenetek.A pasim nem szeret engem szerelembol, holott en imadtam!de mar beleuntam az egyoldalu szerelembe...egyenlore nincs lehetosegem elkoltozni, tehat marad az egyutt let..Valoszinu igazatok van ,nem szerethet mar a pasi engem, csak en hiszem azt!!!!Csak azert jott ossze a masik novel, mert nem volt senkije es en nem torodtem vele:-(de rajottem,hogy szeretem,a masik no fele annyira sem szereti ahogy en,en meghalnek erte ugy imadom!!!!
2009. dec. 16. 12:05
 7/11 A kérdező kommentje:
ha a sors ugy akarja ,ugyis egyszer egyutt leszunk, nem tudom mi lesz, de ha ez tortenne en lennek a vilagon a legboldogabb, meg senkit sem szerettem ennyire!
2009. dec. 16. 12:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem beszélsz őszintén az érzelmeidről, annak a srácnak akit szeretsz? És annak, akit nem szeretsz?

Mit veszíthetsz az őszinteséggel?

2009. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor legalább, amint tudsz, szakíts a mostani pasiddal, főleg, h úgy érzed ő sem szeret már téged.

De...anyukádéknál nem lakhatnál, vagy barátőnél vagy valakinél ideiglenesen, amíg nem találsz otthont magadnak?...De szerintem az is lehet, h a pasid még mindig szeret, különben már szakítottatok volna.

Ha a szerelmed meg szakít avval a nővel, akkor csapj le rá, de hogyha már a gyerekeket tervezik, akkor semmiképp se ártsd bele magad!

2009. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan érthető a helyzet. Kényelemből vagy a barátoddal. Lépnél ha jobb party-t találnál...meghalnál érte? Szerintem két szék közül a pad alá fogsz esni! Meg is érdemled!
2009. dec. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!