Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet még menteni ezt a...

Meg lehet még menteni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Majdnem 5 hónapja vagyok együtt egy 27 éves férfival.

Majdnem minden este együtt vagyunk,naponta legalább hatszor hív,elmegyünk egymás társaságába,próbál a kedvembe járni,kapok tőle csak úgy virágot, vagy csokit és bármi dolgot meg tudunk beszélni.Vasárnap estig úgy gondoltam,hogy egy szuper kapcsolatba vagyok...hazajött külföldről az egyik gyerekkori barátja és kanos estét tartottak egy másik barátjának a lakásán,összesen 9en voltak. Vasárnap éjjel testvéreméknek autóbalesete volt.Hívtak a rendőrök. Mivel tesóm a mi autónkkal volt,így nem volt semmi,amivel a helyszínre menjünk szüleimmel.A rendőr hívása után egyből a pasimat hívtam,már akkor teljes kétségbeeséssel és remegő hanggal.És elmeséltem neki és jött a kérdése: " Most mit csináljak?" Én itt ledöbbenve nem is válaszoltam,végigfutott rajtam,hogy ezt beképzeltem.Mondtam neki,hogy mondjuk ha értünk jönnél és kijutnánk a baleset helyszínére,akkor mondjuk az úgy jó lenne. Dehát most döntsön? mert ő nyilván elvinne,de ugyanakkor most van a buli,barátja jövőhéten már megy vissza.Nem tudtam kinyögni mást,minthogy nem kell döntsön,maradjon ott és kinyomtam.Hívtam egyik barátomat,aki kérés nélkül,mikor mondtam,hogy mi történt azonnal mondta,hogy indul.Aztán a pasim hívogatott jópárszor az éjszaka folyamán,de egyszerűen nem bírtam felvenni neki,akkora döbbenet és szomorúság volt bennem.aztán írt sms-t,hogy legalább annyit írjak,hogy tesómmal minden rendben? aztán másnap reggel keresett,hogy miújság? felébredtem? mondtam neki,hogy mivel testvéremnek balesete volt és az éjszakát a kórházban töltöttük és az autót hajnalban vitték el a helyszínről,nem igazán volt lehetőségem akár fél percet is aludni...

Hétfőn találkoztam egyik barátunkkal aki a bulin is volt és mondta,hogy a pasim nagyon sajnálta és aggódott,sőt próbált telefonálgatni,hogy találjon valakit aki elvisz minket.Ezt meg végképp nem értettem,emrt ő nem ivott,simán el tudott volna jönni értünk...

És valami megtört bennem vele kapcsolatban.Mert egy ilyen helyzetben cserben hagy,akkor miről beszélünk? milyen kapcsolat ez? de ugyanakkor meg az,hogy érdeklődött,aggódott,azt sugallja,hogy mégsem hagyta hidegen...

Tanácstalan vagyok,van bennem egy fura érzés..nem harag,hanem inkább mély elkeseredés és döbbenet..

Ti mit tennétek?

ELőre is köszönöm! 23/ L


2014. márc. 18. 23:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk engem érdekelne, mit mondtál neki remegő hangon a telefonba. Ha nem történt személyi sérülés, "csak" a kocsi tört össze, az más, mintha mondjuk valaki meg is sérül... Persze ez sem mentesíti, de a két dolog talán nem ugyanakkora súllyal kerül kalapács alá.
2014. márc. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ez egy jel amire figyelned kell,ha már most nem számithatsz rá mi lesz kėsöbb, hogy sajnálkozik az nem segit.
2014. márc. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Annyit mondtak a rendőrök,hogy tesóm eszméletlen állapotban van,várják a mentőt.
2014. márc. 18. 23:50
 4/26 anonim ***** válasza:
Te jó ég... akkor erre tényleg nincs mentség.. egyelőre nem keresném a hapsikám társaságát. (első voltam).
2014. márc. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Amúgy rendbejött (rendbejön) a testvéred?
2014. márc. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Agyrázkódása van,3 bordatörés,meg a lába sérült.Azt megműtötték,jövőhéten kiengedik úgy néz ki :)
2014. márc. 18. 23:55
 7/26 anonim ***** válasza:

Húh.. legalább túlélte szerencsésen :) Örülök neki.

A pasid meg.. hát lehet, én meghallgatnám a magyarázkodását (márcsak kíváncsiságból is) és útilapu... Amúgy lehet hogy mégis ivott, és a pia beszélt belőle, azért nem is akart vezetni.

2014. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ivott a barátod, csak nem mondta el neked. Egy pohár ital is ital, ha feltűnik, ha nem, nem?
2014. márc. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem ivott,ebben 100%ig biztos vagyok.Egyrészt, mert sosem iszik,még Szilveszterkor sem koccint alkohollal.Másrészt autóval volt,tehát onnan hazáig vezetett.
2014. márc. 19. 00:31
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem véletlen mondják, hogy bajban ismerszik meg, milyen a másik ember. És akkor mi van, ha ivott? Mondhatja azt, hoyg nem tudok kocsival menni, mert ittam már 1-2 pohár akármit, de megpróbálok kerítani valakit, nyugodj meg, stb.

Számomra ez egész biztos válóok lenne. Milyen ember már az ilyen? Fontosabb a buli meg a pia, mint a párom, aki a balesetet szenvedett testvéréhez kell eljusson? Na ne már.

2014. márc. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!