Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még tartó kapcsolatot meglehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még tartó kapcsolatot meglehet menteni, ha a másik fél azt mondta nem szeret?

Figyelt kérdés
Kaptam egy időt. Még nem mondja hogy szeret,de megcsókolni már megcsókol. Időnként velem alszik. Ha nem vagyok nála,rám ír időnként.Azt viszont nem mondja,hogy szeret,csak megölel,vagy megcsókol,és azt mondja vigyázzak magamra.Mi a véleményetek? nem túl rég még ezeket sem tette nagyon. :(
2013. okt. 9. 17:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Férfi kérdező vagyok.
2013. okt. 9. 17:33
 2/11 Tarnolf ***** válasza:

Na most nem értem a kérdésedet...nem függ össze. Ha nem mondta, hogy NEM szeret akkor min aggódsz? Lehet, hogy nehezen mutatja ki az érzelmeit vagy nehezen bízik meg a másikban esetleg csak lassabban szeret meg valakit. Itt nincs mit megmenteni, amikor nincs semmi elcseszve, akkor parázz, ha már mondja is, hogy nem szeret. :)


F

2013. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
most azt mondta h nem szeret vagy még nem mondta h szeret? Nem mind1
2013. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta nemszeret. így egybe írva érthetőbb.
2013. okt. 9. 17:40
 5/11 A kérdező kommentje:
ez egy 4 éves kapcsolat....
2013. okt. 9. 17:41
 6/11 anonim ***** válasza:

a kérdésed érthető csak a magyarázat teljesen más.


Ha mondta h nem szeret,akkor igazából már csak te fektetsz energiát ebbe a kapcsolatba,így meg már szerintem nem éri meg folytatni.

2013. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak én nem tudnék nélküle létezni.
2013. okt. 9. 18:03
 8/11 anonim ***** válasza:
amibe nem halsz bele...
2013. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
abba belebolondulsz.....
2013. okt. 9. 18:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Fent lehet tartani, mert lehet, hogy neki például imponál, hogy valaki imádja, és amíg ugye ló nincs...

De szerintem kevésbé fájdalmas, ha szakítassz vele, és elfelejted, mintha a lelked kiteszed a semmiért.

A családban volt egy hasonló: a tesómnak 2 nője volt párhuzamosan, az egyikbe beleszeretett, persze az lelépett. A másikat ő akarta kitenni, de a nő elkezdett sírni, hogy ő nem tud nélküle élni. Maradt, fél év múlva összeházasodtak. Nem értettem akkor sem miért, de szerintem a tesómnak jól esett, hogy a nő így oda volt érte. Persze aztán ez azóta elmúlt, viszont ott maradt a nejében a tüske, hogy ezt az elején nem kapta viszont. Ölik egymást, de a vagyon miatt nem válnak el. Szerintem sokkal jobban jártak volna mind a ketten, ha ott az elején elválnak útjaik.

2013. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!