Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom munkamániás! Szinte...

A párom munkamániás! Szinte nem is vagyunk együtt, kezd ellaposodni minden! Hogyan menthetnék a helyzeten?

Figyelt kérdés

Szóval,kevés időt töltünk egymással.Egyszerre érünk haza a munkából így azt a kis időt együtt töltjük míg eszünk.Aztán elmegy autókat szerelni a közeli műhelybe így csak késő este jön haza.Ez a mániája a sajátját is állandóan bütyköli.Egy porszemet nem enged meg rajta.Persze hulla fáradt mindig,issza liter számra a kávét,olajtól bűzlik a fürdőszoba meg szinte az egész ház.Ilyenkor mindig durvább velem is,kioszt sokszor indokolatlanul.Hétvégén is szinte csak este vagyunk együtt.Nekem nagyon hiányzik a társasága mert alapjáraton véve egy nagyon jó ember csak nem veszi azt észre,hogy ezzel elveszthet engem.

Nem tudom mit kellene tenni,a beszélgetés nem sokat segített.Két éve élünk együtt.(én 24N ő 25F)


2014. márc. 19. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem segít a beszélgetés, mert látja, hogy nincs semmi következménye. Célszerű lenne kicsit határozottabb fellépés tettekkel.
2014. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első leírt!


Nálunk is ugyanez volt.

Hétvégenként mi otthon voltunk, de ő olyankor folyton ment horgászni, meg iszogatni a haverokkal, velem meg egy étterembe nem volt hajlandó elmenni az évfordulónkon.

Beszéltem vele, kérleltem, könyörögtem, de semmi sem változott.


Én aztán szó nélkül odaköltöztem testvéremhez,onnan jártam dolgozni, az első pár napban én voltam a hibás, folyton csinálom a feszkót, aztán egy hét után könyörgött, hogy menjek vissza hozzá! Nem mentem, csak a 2. héten, de úgy, hogy megfogadta, hogy változik, és odafigyelünk egymásra.

2014. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha figyelmességre és törődésre vágysz,akkor vagy nem ettől az embertől fogod ezeket megkapni,mert hosszútávon képtelen úgy szeretni téged,ahogy te igényled,vagy csak úgy kapod meg,ha bekeményítesz,és ő észreveszi magát.Vagy állj a sarkadra,és adj neki határozott hangnemben ultimátumot,vagy keress olyan társat,aki odafigyel a te igényeidre is.Egyébként én hasonló helyzetben valószínűleg a kettes verziót választanám,mivel ahol a beszélgetés nem segít,ott nagy ívben csesznek rád és az érzéseidre.Ez a szomorú igazság.
2014. márc. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%

A nok miert nem tudjak megerteni, hogy a ferfi elsodleges feladata a gesztenyet kikaparni.

Utana a gyerekek nevelese. De ez most nem relevans.

Es mar bocs, de csak azutan a feleseg lelkenek apolasa.


Senki sem idomilliomos...

2014. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. márc. 20. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!