Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok megsértődve?

Figyelt kérdés
A párommal már jóideje közös kasszán vagyunk. De mióta ő sokat keres, én meg jóval kevesebbet, azóta ő úgy gondolja, hogy nem fair közös kasszán lenni. (Szerintem marhára nem a keresettől függ, hanem a kapcsolat komolyságától és mélységétől). Mondtam neki hogy csináljuk meg jogsimat a félretett pénzünkből. Erre ő hogy én milyen önző vagyok, hogy a mi pénzünket az én érdekeimre használom fel. Mondom jó, vállalook másodállást, így is lett, szóval ma hülyére dolgozom magam, erre ő bejelenti, hogy gyűjt mert megy spanyolországba a HAVERJAVAL.

2014. márc. 26. 19:53
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy amíg nem keresett sokat, addig teljesen aranyos volt. És azt, hogy nem rég összeköltöztünk, minden este vacsorával várom, kivéve ma, na kivváncsi vagyok fennakad-e a szeme..
2014. márc. 26. 19:55
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Közös kasszát megszüntetném. Kivenném azt a pénzt, amit én raktam bele, és akkor mindenki járja a saját útját. Természetesen nem maradék vele együtt.
2014. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg csak kihasznál. Elé rakod a kaját, mosol rá, melegíted az ágyat és kb. ennyi.
2014. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem terveznék hosszú távon vele...
2014. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%

Addig lépj, amíg még megteheted!


A jogsidat nem támogatná, de kimenne spanyolba a HAVERJAIVAL?


Lépj le!

2014. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
60%
Nem megsértődni kell, hanem megismerni a másikat, most új oldaláról ismered meg.
2014. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
90%
A "gazdagság" az agyára ment, így önző lett és persze mindenért téged hibásztat és mindent a szemedre hány, mikor te csak egy jogsit akarsz ő meg spanyolországba akar menni a ti pénzetekből?? -.- szánalmas.... Hagyd ott vagy értested meg vele hogy önző bunkó lett és hogy neked ebből eleged van! Ha ebből nem ért akkor mint irtam A "gazdagság" az agyára ment és vagy változtat vagy elküldeném a helyedben.... és nagyon is igazad van!!!
2014. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Jogosan! Te ne költs magadra, de ő elköltheti nyaralásra a közös pénzt, amire el sem visz magával.
2014. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
menjen a haverjával,ne pazarold rá az idődet.
2014. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy szó jutott eszembe: undorító!

Minden mást leírtak előttem!

2014. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!