Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok megsértődve?

Figyelt kérdés
A párommal már jóideje közös kasszán vagyunk. De mióta ő sokat keres, én meg jóval kevesebbet, azóta ő úgy gondolja, hogy nem fair közös kasszán lenni. (Szerintem marhára nem a keresettől függ, hanem a kapcsolat komolyságától és mélységétől). Mondtam neki hogy csináljuk meg jogsimat a félretett pénzünkből. Erre ő hogy én milyen önző vagyok, hogy a mi pénzünket az én érdekeimre használom fel. Mondom jó, vállalook másodállást, így is lett, szóval ma hülyére dolgozom magam, erre ő bejelenti, hogy gyűjt mert megy spanyolországba a HAVERJAVAL.

2014. márc. 26. 19:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
9%
Durva mennyi pénzéhes ember van :) Majd ti fogjátok megmondani mire költheti az ember a pénzét. Ha éppen ki akar szállni a közös kasszából, megteheti. Bármennyire is fáj nektek :)
2014. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Reméltem, hogy fogok kapni olyan válaszokat amik ellenem szólnak, hogy talán leesik hogy nincs igazam. De ennyi válasz után is azt érzem hogy marhára jogosan vagyok megsértődve.

Haverját viszi nyaralni? Oké jöjjön akkor át a haverja főzzön neki vacsorát, mossa ki a ruháit és mosogasson el aztán feküdjön le vele helyettem!

2014. márc. 28. 11:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!