Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a reakciótok, ha egy...

Mi lenne a reakciótok, ha egy rokonotok fogyasztó tablettát ajándékozna nektek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
A sógorom, aki eddig még soha nem küldött ajándékot nekem annak ellenére, hogy mi küldtünk neki, idén megtörte ezt a hagyományt, és fogyasztó tablettát küldött exkluzíve nekem Karácsonyra. Sosem kértem senkit, hogy küldjön ajándékot, nekem arra tényleg nincs szükségem, szóval nem arról van szó, hogy én másra vágytam, de nem tudom, hogy erről mit gondoljak, mert szerintem ez nem egy olyan kedves ajándék. Igen, a szülésem után híztam, 85 kg vagyok meg amúgy sem voltam soha nagyon vékony, de még szoptatok és biztos vagyok abban, hogy nem lehet úgy lefogyni, hogy valaki bevesz egy tablettát. Szerintem ez neki is eljut a tudatáig, valahogy úgy érzem, hogy meg akart sérteni. A terhességem idején is azt éreztük illetve mások is mondták, hogy szerintük irigy ránk, mert neki nem lehet gyereke, mivel homoszexuális. Én mindenkit elfogadtam a családban úgy, ahogy vannak, sosem a hibákat néztem. Nem értem, hogy más miért nem képes ugyanerre. Ti mit gondoltok? Én nem érzek dühöt vagy ilyesmit, csak olyan furcsa érzést illetve a férjem előtt ez olyan megalázó. Most ezt meg kellene köszönnöm?
2009. dec. 17. 17:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
32%
Nem érezném megalázónak, sőt ha ilyen problémáim lennének kimondottan örülnék neki. De sok múlik azon is hogy kitől kapom, és mikor. Ha nem igazán jó a viszonyotok valószínű egy kis gúnyosság is volt benne, bár nem értem hisz ha valaki terhesség után kicsit több felesleggel rendelkezik, az igazán megbocsátható.:) Hisz a baba a lényeg, és bármit megér! Az elöttem szóló válaszán jót nevettem:) De a férjed elött semmi megalázó nincsen benne, felejtsdd el szerintem és rakdd el arra az időre mikor bátran használhatod! Sok egészséget kívánok!
2009. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
64%

Megírnám neki, hogy köszi, jól ki tudom vele támasztani az íróasztalt.


Kapja be, az ilyen f@sz...

2009. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
89%

figyi, ha langyi a srác, akkor a stilszerű visszajándék egy aranyérkenőcs, vagy egy tégely vazelin lenne. sztem venni fogja a lapot a kis homár...


amúgy ritka nagy suttyó, meg kell hagyni...

2009. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
29%

talán nem kellene visszavágni semmivel..

nem kell,hogy hagyd magad, de a legjobb,ha nem foglalkozol vele...azzal sem kellene bántani h meleg

2009. dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
80%

Meglepő válaszokat kaptál (mármint számomra volt meglepő):D

Hát, én biztosan felkapnám az iszapot, nem is kicsit.

Szerintem hihetetlenül tapintatlan és sértő dolog valaki külsejére ilyen módon célozgatni. Mert ez célzás, nem pedig figyelmesség. Még a párodtól is sértés lenne, főleg olyantól az, aki egyébként nincs túlságosan közeli kapcsolatban veled. Ha kedveskedni akart volna, akkor vesz a babának valamit, vagy téged lep meg egy kedves könyvvel, egy doboz bonbonnal, bármi mással.

Jó, hogy nem hashajtót adott, mondván, ettől talán leolvad rólad a háj!

Én biztosan viszonoznám valami hasonlóan "kedves" dologgal. Ha mondjuk kopaszodik, akkor kapna hajnövesztő sampont. Ha ennyire érdekes elképzelései vannak az ajándékozásról és véletlenül nem sértésnek szánta a fogyibogyót, akkor nyilván ő sem sértődne meg.

2009. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Azért nem tudom ezt hová tenni igazán, mert ő annyira az egészséges életmód híve és ezért tisztában van vele, hogy az ilyen fogyasztó tabletták szinte semmit sem érnek. Én bunkó dolognak tartom és szerintem csak provokált, de valahogy nem lettem tőle ideges, csak ez akkor is furcsa. A saját öccsének (a férjemnek) nem küldött semmit, soha egy Karácsonykor sem küldött semmit egyikünknek sem, és most is csak ezt, ezért különös a helyzet. Egyébként évente kb. 2-szer találkozunk, mert egy kontinenssel odébb él. Ebből kifolyólag a kapcsolatunk nem szoros. Sosem bántottam őt, nem tudom ezt mire vélni.


Aki írta, hogy nem örülök-e neki. Nem, mert nem így akarok fogyni meg szoptatni szeretnék még kb. 1 évig, de tényleg jó lesz támasztéknak valahová. :) Nem akarok bunkón vissza válaszolni neki, de mindenképpen viszek bele egy kis iróniát, hogy érezze, ezzel ráfaragott.

2009. dec. 17. 18:14
 17/40 A kérdező kommentje:
Azzal sosem bántottam, hogy meleg meg nem is akarom. De valahogy szeretnék rá utalni, hogy a kövérség is hasonlatos a melegséghez olyan szempontból, hogy ő nem tehet róla, ahogy én nem tudok most ez ellen tenni és amúgy sem hiszem, hogy neki köze lenne a kövérségemhez. Ez az én dolgom/bajom, sosem voltam vékony alkat. Ő ebben szerencsés, én meg másban.
2009. dec. 17. 18:16
 18/40 anonim ***** válasza:
28%
Én örülnék neki. Nme hiszem, hogy egy férfi ilyet sértésnek szán, nincs ilyen finomságokhoz neki érzéke szerintem.Egyszerűen jó ötletnek találta. Talán valaki nagyon tukmálta rá, és gondolta, hogy a családban jó lesz. Vagy jónak tartja. Köszönd meg! Ha nem szereted, add el!
2009. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Egyébként értem, hogy fogynom kellene meg akarok is végre, de akkor ha valakinek segíteni akarok ilyenben, akkor normális dolgot küldök neki, nem olyat, ami még lehet, hogy károsítja is az egészségét. Pl. vannak nagyon jó teakeverékek, a terhességem előtt, mint kiegészítő nagyon jó volt a fogyáshoz.
2009. dec. 17. 18:20
 20/40 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: akkor ez elég gáz, mert ezek szerint csak azért ajándékozott meg, hogy lepasszolja, amit rátukmáltak.
2009. dec. 17. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!