Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a reakciótok, ha egy...

Mi lenne a reakciótok, ha egy rokonotok fogyasztó tablettát ajándékozna nektek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
A sógorom, aki eddig még soha nem küldött ajándékot nekem annak ellenére, hogy mi küldtünk neki, idén megtörte ezt a hagyományt, és fogyasztó tablettát küldött exkluzíve nekem Karácsonyra. Sosem kértem senkit, hogy küldjön ajándékot, nekem arra tényleg nincs szükségem, szóval nem arról van szó, hogy én másra vágytam, de nem tudom, hogy erről mit gondoljak, mert szerintem ez nem egy olyan kedves ajándék. Igen, a szülésem után híztam, 85 kg vagyok meg amúgy sem voltam soha nagyon vékony, de még szoptatok és biztos vagyok abban, hogy nem lehet úgy lefogyni, hogy valaki bevesz egy tablettát. Szerintem ez neki is eljut a tudatáig, valahogy úgy érzem, hogy meg akart sérteni. A terhességem idején is azt éreztük illetve mások is mondták, hogy szerintük irigy ránk, mert neki nem lehet gyereke, mivel homoszexuális. Én mindenkit elfogadtam a családban úgy, ahogy vannak, sosem a hibákat néztem. Nem értem, hogy más miért nem képes ugyanerre. Ti mit gondoltok? Én nem érzek dühöt vagy ilyesmit, csak olyan furcsa érzést illetve a férjem előtt ez olyan megalázó. Most ezt meg kellene köszönnöm?
2009. dec. 17. 17:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, a párod elmondta neki,hogy már nem kíván téged úgy,mint korábban, ezért ő segíteni próbál neked.
2009. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
41%

"Azért a jó indulat nem tengi túl, mindig tett utalásokat arra, hogy nekünk milyen jó, hogy lehet babánk..."


Ez miért nem jóindulat??? Hiszen azt mondta: de jó nektek!!! Ez jó szerintem

Kicsit te vagy elutasító inkább vele!


Ha adnak vedd el, ha ütnek, szaladj el! Mondta a mamám. Igaza volt. Ne firtasd, ajándékot kaptál. Meg kell köszönni, ha nem kell, tovább lehet adni.

2009. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
De kedves előző! Úgy áll hozzánk, hogy nekünk milyen jó és magát sajnáltatja, mintha mi tehetnénk róla, hogy neki nem lehet. Hallani kellene a lamentációját. Irigysége abban is megnyilvánul, hogy a gyerekünknek sosem küldött semmit, de még annyit sem mondott, hogy gratulál. Az előzőt meg nem kommentálnám...ha a férjemnek baja lenne velem, azt velem beszélné meg.
2009. dec. 17. 19:49
 34/40 A kérdező kommentje:
Elutasító vagyok vele, mert ezt érdemli. Nem részletezném, hogy miért, de ezt mind az irigységének és munkamániájának/nagyravágyásának köszönheti. Nem firtattam, amit a múltban tett, mert bocsánatot kért érte. De most meg jön egy ilyennel, amitől még elutasítóbb leszek vele.
2009. dec. 17. 19:51
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem irigység. Az irigy emberek szeretnek finoman szurkálódni. Irigy rátok, mert babátok van stb. Másrészről helyes dolog, hogy nem akar örökbe fogadni, nekem 1000 pszichológus mondhatná az ellenkezőjét, akkor sem tartom jó ötletnek, szóval felelősségteljesnek látom, ha nem akar gyermeket ez viszont inkább pozitív életszemléletre utal, ettől függetlenül persze lehet irigy.
2009. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

...Hogy, mi lenne a reakcióm?

Nos, nagyon megköszönném neki a fogyasztó tablettákat, elvégre ha az ember ajándékot kap, akkor azt megköszöni.

Majd rögtön megragadnám az alkalmat, hogy átnyújtsam az én ajándékomat, egy nagyon szép, izlésesen, karácsonyfás papírba becsomagolt gyönyörű 18/6-os mű.f.a.s.z.t.

2009. dec. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
53%
Nos, lepontoztátok a "köszönjük meg az ajándékot" és az "én megsértődnék rajta" verziót.Akkor most mi a jó?
2009. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
83%

Én azt tartom valószínűnek, hogy kapta valakitől, és elküldte neked mert ő nem tudja használni. Nem hiszem hogy pénzt adna csak azért hogy bosszantson téged.


De a legbiztosabb, ha megkérdezed tőle egyenesen, hogy megkaptad, de nem érted mit akar ezzel mondani, azt netán hogy kövér vagy? Majd megmondja. Szerintem a kapta valakitől verzió a fennálló helyzet, de azt sem tartom kizártnak, hogy a testvérével beszéltek, és ő említette, hogy fogyhatnál... Sajnos ezt sem lehet kizárni. Bár nem tudom milyen a két testvér viszonya.


Ha viszont simán bunkó leszel vele, sose tudod meg, miért küldte valójában.


Attól még hogy homokos, összejöhet egy alkalomra egy nővel, hogy legyen gyereke :)

2009. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Ő dolga, hogy lesz-e gyereke. Most nem ez a lényeg, bár ő is tudja, hogy egy gyereknek családban ideális felnőni. A férjem tuti nem beszélt vele meg ő az olyan típusú nőket szereti, mint én, nem a vékonyakat, szóval őt tudom, hogy nem zavarja. Nem készülök bunkónak lenni vele, de azért majd szóvá teszem ezt neki.


Azt a válaszok alapján nekem sem sikerült eldöntenem, hogy elvileg ez egy jó ajándék-e vagy bunkóság. Úgy látszik, ahány ember, annyi féle értelmezése lehet egy ilyen "üzenetnek". De azért köszönöm a válaszokat! Nem számítottam rá, hogy ennyien válaszoltok majd.

2009. dec. 18. 16:26
 40/40 anonim válasza:
adnék neki dili bogyót mondjuk...:d vagy szájba rugdosnám:D de....énis adnék neki vmit ami rosszul esik neki.....pl ha hullik a hja akk ilyen hajerősíytő sampnt..vagy hajnövesztő valamit :)
2009. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!