Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány év együttélés után...

Hány év együttélés után éreztétek, hogy kicsit már egyhangú unalmas a kapcsolatotok? Ez a tipikus "megszokás" dolog. Miért, mivel kezdődött? Mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 18:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi 10 éve vagyunk együtt, mindkettönk második házassága ( ott is 2 gyerek nálam is ) minálunk volt egy idö 6-7 évben ilyen, tettem rola ne legyen lapos a kapcsolat hát csak ugy gondolon 41 évesen most tudni kell megtartani egy hapsit !!!
2009. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
mi 8 éve vagyunk házasok de már pár éve nálunk is ez a helyzet. már unjuk egymás, márkülön is alszunk stb. Öszintén már sokszoor eszembe utott a áválás, de mindenem oda lenne (házam)stb ha most elválnnák. Mivel u pasim nincs és nincs is rá esély hog találok vegetálok a házasságban. ez van
2009. dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
én a páromal 3 éve vagyok egyűt és sajnos sokszor uncsi mert ő nagyon furcsa alkat ha rájőn valami akor egy darabig nem áll le és csak szorakozik de valamikor meg egésznap nem képes hozám szolni és ezmiat romlot meg a kapcsolatunk mert nem vagyunk egymásal ojan nyilt kapcsolatba mint az elején sajnos de megbeszéltűnk és most azon vagyunk hogy ennek mind az elentétje legyen remélem sikerlni fog
2009. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
5 éve vagyok együtt az első barátommal. Mivel első párkapcsolat, nagyon nehéz döntenem, kb. másfél éve nem vagyunk azok az igazi, fiatalos szerelmesek. És ez nekem nagyon hiányzik. Most azon munkálkodok, hogy újra olyan legyen mint régen. 20/L
2011. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
..
2016. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!