Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer megüt a párom,...

Ha egyszer megüt a párom, többször is megfog?

Figyelt kérdés
Kicsit meghíztam, azt hiszi becsaptam és gyerekünk lesz. Voltam dokinál, nem vagyok terhes, csak felszedtem pár kg-t. Azt hiszi átverem, és ezért lekevert egy pofont! :(
2014. márc. 28. 23:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha netán terhes lennél, akkor ahhoz ő is hozzá segített volna, és pofozkodik?! Azt hiszi átvered?! Itt akkor hol van a bizalom?! Nem biztos, hogy ki kellene várnod, hogy többször megütne-e...Ez alapján, amit írtál, nem volt jogos a pofon! Mi lesz, ha máskor is lesznek képzelgései, és mielőtt megbeszélnétek eljárna a keze?
2014. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Lesz második és 1200. pofon is. Hagyd el amilyen gyorsan csak tudod. Apukád, fiú testvéred pedig látogassa meg a párodat...

Minden erőszakos férfi azt mondja nem lesz több ilyen, de mindig van. Szerinted hány bántalmazó mondja azt, hogy mindig verni foglak drágám!


Egy pofon sem bocsájtható meg!

2014. márc. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Általánosságban is azt mndanám, ogy igen..

De a sztorit olvasbpva, ez egy bizalmatlan idegbeteg állat..

Bár bocs..

Én lépnék..


Meg mi az h becsaptad?

Ha mégis becsúszik a gyerek,akkor mi van?

Ő is ott volt..

És aki szexel, akármilyen védekedéz mellett is benen van a pakliban, hogy terhes lesz..

2014. márc. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem csak a pofon a problema, hanem az is, hogy ennyire nem bizik benned, ennyire nem hisz el egy ilyen dolgot?? Sulyos bajok vannak, nem csak azzal, hogy agressziv.

Nekem az elso ferjemnek tobbszor eljart a keze, es mindig zokogva, terden allva igerte, hogy soha tobbet nem bant. De aki nem tud uralkodni az indulatain, az hiaba igerget - ha ideges lesz, akkor ugyanugy meg fog utni. Tapasztalat. En pakoltam es eljottem. Azota van egy normalis ferjem, aki soha nem utne meg, meg akkor sem, ha provokalom (teszteltem a kapcsolat elejen..).

2014. márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom, hogy megfog-e még ütni, de nagyon remélem, hogy igen.
2014. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 29. 13:47
 17/19 anonim ***** válasza:
20%
Magamból kiindulva igen,többször is meg fog.Mellesleg a verés nem itt kezdödik..Ha ebböl ügyet csinálsz akkor meg is érdemled.
2014. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%
A pofon csak a lelki terror kísérője.Majd szép lassan leépíti az önbizalmad,azzal,hogy hiteltelen embernek tart,aztán majd a súlyoddal fog zrikálni,vagy bármivel,amire érzékeny vagy.Aztán a pofonokról,amiket kapsz,már magad is elhiszed,hogy megérdemelted.
2014. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
80%

Itt több probléma van, az ütés csak az egyik. Már írták, nem tudja kordában tartani az indulatait, egyszer megüt, máskor is meg fog. Ha épp valamit nem hisz el.


Amin én igazán kiakadtam, hogy azt hiszi becsaptad, és gyereketek lesz. Hinni a templomban kell. Azt csak tudja, hogy védekeztek-e vagy sem.

A másik, hogy nem tudom hány évesek vagytok, de ez a pasi nem akar gyereket, nem is való neki. Egy olyan párkapcsolatra meg minek időt pazarolni, ahol az egyik fél nem való apának. Előbb utóbb benned úgyis megfogalmazódik a gyerek utáni vágy, ne egy ilyen taplónak akarj szülni. Majd nézhetnék, hogy a gyereket is veri. Az jó lenne?

2014. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!