Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit nem tudnal elviseln...

Mi az amit nem tudnal elviselni a parod multjaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

- börtön

- több milliós hitel tartózás hülyeségre, amiből nem is akarna kimászni

- abortusz,még ha semmi közöm a gyerekhez, akkor sem hiszem, hogy együtt tudnék lenni olyannal aki azt tette a gyerekével

- munkakerülés

2014. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
az hogy több fa..z járt a kezében,mint rézkilincs.Egyébként mi lehet más?
2014. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Több farok kell, hogy tudja, te jó vagy e egyáltalán ;)
2014. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Aids, drog, bünözés,
2014. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Ha lenne bármi a múltjában, ami zavart volna, akkor nem valószínű, hogy a párom lenne. Ami meg olyan volt, hogy el tudtam fogadni, akkor azt elfogadtam és nem téma nálam. Ha megismertem volna valakit, akiről olyan dolgok derültek volna ki, amivel nem tudtam volna együtt élni, akkor nem lett volna belőle párkapcsolat.

De bármikor ha volt is kapcsolatom, illetve a mostaniban is, azok a kapcsolatok az őszinteségre alapultak, így nem volt olyan, hogy ez vagy az kiderült volna az évek alatt, ami korábban, az elején nem derült ki.

2014. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Olyan van, ami rosszul esne, de olyan nincs, amit ne tudnék elviselni.
2014. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem válóok, de az igenis zavar hogy előttem sacc per kb 80 nővel volt. Nagyon is. Érdekes módon az nem zavar hogy börtönben üllt. Persze az sem mindegy miért. A férjem nem késelt meg senkit, nem gyilkos, "csak" lehúzott egy bankot. Szerintem ez nem az a nagyon durva, nem megbocsáthatatlan bűn.
2014. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha valaha szándékosan akart volna rosszat másoknak..

ha csalta volna az exeit..(olyan nincs, hogy engem akkor nem fog)

ha gyilkolt, lopott volna, tehát a bűnöző életmódot

2014. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A bűnözés (nem minden bűnöző ült börtönben), drogozás, alkoholizmus, ha bármelyik exét bántalmazta, munkakerülés.
2014. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekmolesztálás, állatkínzás, szándékos emberölés, mások megalázása, kisemmizése. Csípi a szemem, ha gyengébbekkel keménykednek, na. De amint kiderülne, hogy ilyesmit művelt a kedvesem, már nem lenne tovább a kedvesem.
2014. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!