Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenképp rossz ötlet ilyen...

Mindenképp rossz ötlet ilyen hamar összeköltözni?

Figyelt kérdés
Nincs még 4 hete se, hogy összejöttünk, ráadásul az első két hétben elég döcögősen és ritkásan indult a dolog. Mindketten saját háztartásunkban élünk. Ő egyedül él, a majdnem felnőtt gyerekei látogatóba járnak hozzá. Én az ovis fiammal kettesben lakom. És az egyik reggel úgy ébredtem, hogy azt éreztem, szeretném, ha hozzám költözne. Ő is akarja, azt felelte, hogy akár már ma költözne, de gondoljam át, tényleg akarom-e. Kissé valóban bizonytalan vagyok, sose csináltam még ilyet. Eddig csak a fiam apjával éltem együtt még évekkel ezelőtt, de vele is csak a gyerek miatt, és nem is túl sokáig, amúgy amolyan magányos független farkas vagyok, csak nőben. És most itt ez a hapsi, és valami megmagyarázhatatlan belső késztetéstől vezérelve azt akarom, hogy hozzám költözzön. Amúgy a lakása megmaradna, nem függene tőlem a lakhatása, nincs anyagi motiváció egyikünkben sem, jól eléldegélünk magunkban is. A fiam kedveli, nem lenne ellenére a dolog. Hely is lenne bőven, több, mint 110 nm-es kertes házról van szó. Nagyon eszement ötlet összeköltözni? Sülhet ki ebből jó dolog? Legszívesebben szülnék is neki egy rakat gyereket, csak kár, hogy már 50 felé közelít.
2014. márc. 31. 13:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem meg erre nincs bevált recept, hogy hány nap ismeretség után lehet összeköltözni, nem attól függ a boldogság, a szerelem amúgy sem ésszerű.

Nekem a gyerekkori barátnőm egy balatoni nyaralós bulizás alatt megismert egy fiút, összejöttek, hazautaztak, összeköltöztek és azóta már 3 gyerekes boldog család. Pedig mindenki őrültnek nézte őket, hogy ilyen hamar jött az egész.

2014. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
86%

Én is a fokozatosságot választanám. Akkor menjen 1-2 napra, amikor tudtok egymásra koncentrálni, nem esnek ki órák, amikor nem tudsz vele foglalkozni egyáltalán.

Nem magatok miatt, hanem a fiad miatt gondolom én is úgy, hogy érdemes lenne ezzel még egy kicsit várni. Ha ilyen gyorsan összeköltöztök és utána megromlik a kapcsolatotok, elmegy, a kisfiad pedig szerette, akkor ez őt meg fogja viselni és én ezt tartanám szem előtt.

Először csak járjatok el kettesben/hármasban minél több helyre, aztán néha aludjon nálatok 1-2 éjszakát, majd amikor már úgyérzitek, hogy az együttélés is menne, akkor költözzetek össze!

2014. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi lett akkor Veletek? ☺️

2022. júl. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!