Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Ötlet?

Mitévő legyek? Ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon nagy bajban vagyok, az apukám karácsonyra egy "fejpántos nagyító LED világítással" kért,mivel szeret bütykölni.Praktikerben volt akciós,de lecsúsztam róla,és sajnos egy darab sincs, rendelést felvesznek,de már nem jön le karácsonyig :(

Neten találtam drágábban, de ott is elfogyott :(

Nincs ötletetek,hogy esetleg milyen boltba nézzem meg? Esetleg vmi műszerész boltba menjek el?

Békéscsabai vagyok, esetleg gondoltam,hogy elbuszozok/vonatozok a szolnoki vagy kecskeméti praktikerbe, de lehet h ott sincs :S

Ötlet?


2009. dec. 18. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vakon ne utazgass, feltalálták a telefont.
2009. dec. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nézz utána a szolnoki vagy a kecskeméti praktiker telefonszámának és hívd fel őket,hogy van-e.Amúgy menj be néhány műszaki,barkács boltba,hátha lesz valahol:)
2009. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A weboldalukon nem találtam meg a telefonszámokat.
2009. dec. 18. 16:52
 4/10 anonim ***** válasza:

A kecskeméti Praktiker telefonszáma:

Tel: (76) 502-610


Egy kecskeméti:)

2009. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó,megpróbálom, pont most találtam meg az újságukba alul a számokat.
2009. dec. 18. 17:04
 6/10 anonim ***** válasza:

beírtam a kiadta úgy, ahogy írtad. kiadta, hogy az orfeusz műszaki áruházban van bruttó: 1.990 Ft-ért.

[link]

2009. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát találtam a neten egy céget,ahol 2500 FT-ba kerül+ a posta lenne 900 Ft, vagyis 3400ba lenne, de aztírja, h 19-ig leadott rendelés jön meg karácsonyig,,de az is csak VALÓSZÍNŰLEG,mivel a Postával küldik,és annak a leterheltsége nagyobb ilyenkor :(

Ha találok a közelben (Szeged,Szolnok), akkor megvehetem a Praktikerbe 1700ért + 1600 a busz oda vissza,ha ott a helyi járatot nem kell használnom :S

Nemtudom,h mi tévő legyek. Félek ha megrendelem,nem ér ide karácsonyig.

2009. dec. 18. 17:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Orfeuszból rendeltem vna, a unasplaza-tól,de nekik elfogyott.Azért köszönöm.
2009. dec. 18. 17:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szegeden biztosan van! Kizárt, hogy egy boltban sincs. Nézd meg Szegeden az Obiban, akár a MédiaMarktban, meg rengeteg ilyen barkács és műszaki üzlet van. Szerintem biztosan találsz :)
2009. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajna Békéscsabán is 1! napon belül elvitték mind a 15-öt :(

OBIban,Media Marktban itt sincs,egyáltalán.A Szolnokiaknak van még 1 db,most azt sikerült telefonon lefoglalnom, hnap suli után vagy én megyek el érte távolsági bussza,vagy van egy Miskolci osztálytársam, esetleg ha ő segít,akkor a turnét is megúsznám.De úhynézki,hogy meglesz. És köszi mindenkinek.

2009. dec. 18. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!