Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, nem bánnátok, ha a...

Szülők, nem bánnátok, ha a gyerekek karácsonyra nem ajándékot vennének hanem sütnének valamit finomságot?

Figyelt kérdés

Igazából,ajándékra nemsok pénzem van,életembe nem sütöttem főztem pudingon,teán,rántottán,és virslin kívül semmi mást.

Esetleg valami sütiben gondolkodom.. =D


2009. dec. 18. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Tökéletes ajándék, még szebb is :):)
2009. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jó ötlet:): itt van egy oldal nagyon finom sütik vannak: [link]
2009. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Süss egy egyszerű piskótát,ha kihűlt szaggasd ki karácsony mintás szaggatókkal,és kínálj mellé pudingot.Én oda lennék,meg vissza ha ezt kapnám.
2009. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szuper ötlet, remélem, egyszer az én kislányom is meglep ilyesmivel! :) Boldog Karácsonyt!
2009. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár már a fiammal süthetném:) ő még inkább maszatol:)

Egy gyerektől ez a legszebb ajándék, persze ha nem kényszerből, mert adni kell, henem mert adnád szívből.

Én aminek örülni fogok: ha már tud rajzolni, a rajzának, esetleg a díszeknek, amiket együtt készítünk, gyurmagombócának, gipsz bigyónak, amit az oviban öntenek, nagyobb gyerkőcként ha esetleg karácsonyra segít takarítani, csinál egy kvt, reggelit. És hogy van.

Ha megteheti, tud vásárolni, persze, adhat, de többet ér a közös pillanat, mint a cetli az ajándékon amit vett.


Süti: egyszerű, kezdő fiunak/lánynak: kókuszgolyó

keksztekercs gesztenye masszával. ezeket baromi nehéz elrontani:)

[link] :utolsó kettő

[link]

[link]

2009. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sütheted úgy is a piskótát.hogy a terejére darált cukros diót szórsz.(Mielőtt sütöd).Ha kisült,akkor egy kerek kispohárral vagy pogácsaszaggatóval félholdakat vágj ki.Finom és mutatós.
2009. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyonköszi :)
2009. dec. 18. 19:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
az én kislányom még csak 1,5 éves,de ha felnő ennél jobb ajándékot el sem tudnék képzelni,bárminek örülnék ami tőle van,főleg h maga készítette:)
2009. dec. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szülő semminek nem örül jobban!

Nekem 3 fiam van. A legcsodálatosabb szülinapom az volt, amikor ők főztek, ajándék gyanánt. Akkor még gimisek voltak, nem tudtak főzni (ma egyetemisták, már jól főznek)

Az "ajándékebéd" kicsit ízetlen volt, a konyhában ostromállapot alakult ki, kis híján leégett a ház...de gyönyörű volt! Ahogy büszkén tálalták az ünnepi menűt.

Mai napig emlegetjük, csodás volt!

Süss bátran! Bármit, bárhogyan sikerül. A szüleid boldogabbak lesznek ettől az ajándéktól, mintha gyémántot szórnál eléjük.

2009. dec. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nagyon aranyos vagy! Szerintem a szüleidnek a legszebb ajándék lesz az általad sütött sütemény! Én szülő vagyok, igaz az én kislányom még a kora miatt ilyenre nem vállalkozik (másfél éves :D), de ha nagyobb lesz és ilyen eszébe jut, hát én ugrálnék örömömben! Boldog karácsonyt!
2009. dec. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!