Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekem apja miért próbál...

Gyermekem apja miért próbál úgy megbántani szavakkal, hogy azoknak valódi súlya legyen? Miért nem hagy el inkább?

Figyelt kérdés

pl amikor először történt olyan, hogy rosszat mondjon rám -addig mindig megvolt köztünk a tisztelet - ("te utolsó" vagy ilyesmi) ezt üzenetben küldte, de mms-ként jött, nem tudtam megnézni, de aztán mégis megnéztem a neten (jött egy kód róla, stb) de szóval ő abban a tudatban volt, hogy nem kaptam meg, mert mondtam, hogy mms-t nemtok megnézni, később meg nem szóltam róla, hogy aztán mégis, mert kíváncsi voltam, hogy ismételten elő fog e fordulni, tehát hirtelen dühből jött volna, vagy pedig igenis szánt szándékkal akart megbántani. magyarán lett belőle egy teszt a részemről.

és másnap este, mit ad isten, megismételte, határozottan a szemembe.

én csak lestem, nem értettem a dolgot (előzmények szinte semmi, max annyi esetleg, hogy hiányzik amikor későn jön haza, vagy ilyesmi kisebb nyavaják)


következőleg bevágja, hogy olyannal tart kapcsolatot a neten, akivel anno szeretők voltak és mennyire szerették egymást és milyen jó barátok a neten, de ennyi. ezt is minek kellett az orromra kötnie?


vagy volt, hogy azzal jött, hogy semmit nem jelentett neki, amikor először egymásra találtunk, van egy sztorink, ami olyan mesébe illő valahol ahogy összejöttünk- szóval ezt a képet is miért akarja bennem tönkrevágni?


de ami érdekel, hogy miért strapálja magát azon, hogy a szívembe vágjon, ahelyett, hogy ha így van vele, fogná magát és szakítana és helo?


2014. ápr. 2. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

és te miért nem fordítasz neki hátat?

Miért nem mondod meg neki, hogy akkor takarodjon a barátaihoz, régi szeretőihez?

Te miért tűröd, hogy így megalázzanak?

2014. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt akarja, hogy te mondd ki, hogy vége, és ne ő legyen, aki "szétrobbantja a családot".
2014. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

én mondtam már ilyeneket neki

pl hogy aki nem szeret, arra nincs szükségem, hogy mellettem legyen, szeretem a szabadságot, mármint úgy együtt lenni valakivel, hogy akarok vele lenni, és gyűlölöm ha bárki bárkivel muszájból/függésből van

hogy szerintem egy kapcsolat úgy az igazi, ha együtt vannak úgy,m hogy közben szabad mindkettő


mintha ő ezt szegné meg.

ha belül nem akar velem lenni minek van velem? megy az élet egyedül is.


erre szokta mo9ndani, hogy mindig ezzel jövök, hogy én egyedül is megállom a helyem, ezért úgy néz ki egyedül is fogok lenni mindig, tehát én nézzek magamba.


magyarán nincs semmi de az égvilágon semmilyen konkrétum, hogy miről beszélünk, mi lenne a gond.

csak beszélünk a szakításról.


de mert ő provokál ezekkel a megbántásokkal.


én meg lusta vagyok leereszkedni addig, hogy felvegyem és lereagáljam.

nem a hogyanja érdekel a dolognak, hanem a miértje.

2014. ápr. 2. 23:41
 4/15 A kérdező kommentje:

#2 nem akarná felvállalni magát?

ő akarna lenni a mártír, akit kidobtak?


szép mondhatom.

ezzel zuhanna is a szememben.

2014. ápr. 2. 23:44
 5/15 A kérdező kommentje:

mint a filmekben..

még nekem kellene könyörögnöm azért, hogy lőjjenek le, addig fognak kínozni?

2014. ápr. 2. 23:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Zárd rövidre, dobd ki a fenébe! Ne kínlódj vele...
2014. ápr. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

a férfiak gyengék

nem érzi jól magát abban amiben él, de nincs annyi vér a pucájában, hogy a sarkára álljon és ez vállalja

dönteni kellene és lépni...erre meg képtelen

sokkal egyszerűbb téged kínozni

az a másik, hogy neked sem kellene ezt tűrni

nem lesz jobb

nem fog megváltozni

csak a saját idődet pazarlod valakire aki egy fillért nem ér

2014. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én úgy látom hogy megaláztatod saját magad. Annyira de annyira tapló ez a férfi, az ahogy viselkedik, és tényleg látszik hogy nem szeret.

Én kidobnám, bár tudom könnyű mondani....

2014. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha annyira zavar, dobd ki, ha meg vele maradsz, akkor ne panaszkodj.

Én elég hamar kicssztem volna, mert velem ne beszéljen így senki, de te nem teszed. Ez van, további szép életet.

2014. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Talán ezért, mert veled ellentétben szereti a gyerekét és nem akarja, hogy egy végtelenül önző, agresszív hisztis liba nevelje és tegye tönkre egy életre.
2014. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!