Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekem apja miért próbál...

Gyermekem apja miért próbál úgy megbántani szavakkal, hogy azoknak valódi súlya legyen? Miért nem hagy el inkább?

Figyelt kérdés

pl amikor először történt olyan, hogy rosszat mondjon rám -addig mindig megvolt köztünk a tisztelet - ("te utolsó" vagy ilyesmi) ezt üzenetben küldte, de mms-ként jött, nem tudtam megnézni, de aztán mégis megnéztem a neten (jött egy kód róla, stb) de szóval ő abban a tudatban volt, hogy nem kaptam meg, mert mondtam, hogy mms-t nemtok megnézni, később meg nem szóltam róla, hogy aztán mégis, mert kíváncsi voltam, hogy ismételten elő fog e fordulni, tehát hirtelen dühből jött volna, vagy pedig igenis szánt szándékkal akart megbántani. magyarán lett belőle egy teszt a részemről.

és másnap este, mit ad isten, megismételte, határozottan a szemembe.

én csak lestem, nem értettem a dolgot (előzmények szinte semmi, max annyi esetleg, hogy hiányzik amikor későn jön haza, vagy ilyesmi kisebb nyavaják)


következőleg bevágja, hogy olyannal tart kapcsolatot a neten, akivel anno szeretők voltak és mennyire szerették egymást és milyen jó barátok a neten, de ennyi. ezt is minek kellett az orromra kötnie?


vagy volt, hogy azzal jött, hogy semmit nem jelentett neki, amikor először egymásra találtunk, van egy sztorink, ami olyan mesébe illő valahol ahogy összejöttünk- szóval ezt a képet is miért akarja bennem tönkrevágni?


de ami érdekel, hogy miért strapálja magát azon, hogy a szívembe vágjon, ahelyett, hogy ha így van vele, fogná magát és szakítana és helo?


2014. ápr. 2. 23:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

én arra gondoltam lehet beleunt az apaságba


amúgy én nem vagyok arról meggyőződve hogy szeretné a gyerekét.


de valóban hajlok a "rövid lezárásra"

ha megalázónak is tűnik amit művel, nekem komolyan semmi erőm ezeken vitatkozni.

én nem fogom számonkérni a netes bnhő miatt, nem fogom kérdezni, hogy eleve miért beszél úgy velem ahogy, mindent meghallgattam, magamban összesítve, én csak annyit látok és nem mást, hogy ez az ember nem szeret engem.

más meg nemigen érdekel, tekintettel arra, hogy amikkel támad, abban még logikát sem látok.

2014. ápr. 4. 15:02
 12/15 A kérdező kommentje:

de ahogy látom a válaszolók sem látnak benne logikát.

szóval csak az jön le, hogy ő menne, csak nem akarja vállalni ezért a felelősséget.


ha meg nem mondja mi baja, én nem fogok neki állni harapófogóval, a provokációit meg nem tudom felvenni, mert abban meg végképp nem látok értelmet.

2014. ápr. 4. 15:06
 13/15 A kérdező kommentje:

eltudom képzelni tényleg azokat a szituációkat, ahol a férj beszól, a feleség megsértődik, kikéri magának.


én ennek egyszerűen nem látom értelmét.

2014. ápr. 4. 15:09
 14/15 A kérdező kommentje:
*az ilyen jellegű veszekedéseknek nem látom értelmét
2014. ápr. 4. 15:11
 15/15 A kérdező kommentje:

#10 te ffi vagy?

szóval én provokatíven jövök le?

én úgy érzem magam, hogy kapom az ívet és csak lesek, hogy mi van.


de ugye én magamat nem látom.

nem tudom hol cseszem el

2014. ápr. 4. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!