Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya nagyon idegesít! Mit tegyek?

Anya nagyon idegesít! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenért kiabál velem, lenéz és nagyon durva beszólásokkal oltogat :( és ez fáj nekem!!!! Sohasincs megelégedve velem , sem a tanulmányaimmal pedig 4esnél rosszabb jegyem nincs :( Régebben tök jó fej volt, mindig megértően beszélt velem semmi gond nem volt! Most meg .......PFF nem jó róla beszélni. Általában mikor ilyen rohamai vannak, elszaladok és bebújok az ágyba, majd ott sírok, de nem bírom abba hagyni a sírást :(

#változás #baj #lány #anya #kapcsolat #félelem #idegesség #anya lánya kapcsolatok #any lánya baj
2014. ápr. 4. 17:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nagyon komoly helyzet, és az ötös válaszoló vagy nem tudom, melyik már, az nagyon rosszul látja a dolgokat.

először is nem vagy még felnevelve, gyerek vagy még.

A szülőnek nagyon sok kötelessége van a gyerekkel kapcsolatban, nem csak neked vannak kötelességeid.

A lelki terror is terror, és nagyon nehéz elviselni. Nekem is volt benne részem, és borzalmas volt. Bár nem volt ennyire súlyos, de tudom, milyen, amikor nem tehetsz semmiről, és mégis borzalmasan bánnak veled, és "csak" lelki terror az egész, igazából "nem bántanak".

Muszáj lenne valakihez fordulnod, ha apukádhoz nem tudsz, akkor rokonokhoz, valakihez, nagyszülőkhöz, stb.

Ha nem tudsz, akkor próbálj meg valamilyen családsegítőhöz elmenni, és/vagy felhívni valamilyen lelki segélyszolgálatot, akik jobban tudják, hogy mit lehet/érdemes ilyenkor tenni.

2014. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
ma reggel a fejemhez vágta, hogy haszontalan kis ringyó és én elszaladtam a szomszédba és most ott vagyok, de azt mondta, hogy többet vissza se menyjek éljem az életem . :( De ez a néni már öreg és csak vele voltam jóba nagyszüleim nem élnek sajnos, apa meg neki ad igazat! Feljelenteni nem tudom, mert 100% hogy megölne. Ezzel csak az a gond, hogy a cuccaim ott vannak. Szerintetek kitombolja magát és meggondolja magát ???
2014. ápr. 8. 11:04
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, hívd föl ezt, ez egy lelki segély fiataloknak. 06 (80) 505-005 elvileg ingyenesen hívható. kérdezd meg, hova fordulhatsz, mit tanácsolnak, stb. én nem tudom, mit lehet tenni, de biztos, hogy valamit tenni kell.
2014. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

várjál, azt csak telekomról lehet hívni.

hívd ezt, ez jobb: 116 111 ingyenesen hívható.

2014. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
ha nem veszik föl, hívd őket újra, lehet, hogy sokat hívják őket. ha van valami, akkor szólj, próbálok akkor másik számot keríteni.
2014. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Bakker! Anyád egy kretén majd én felnevellek.
2014. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Jajj most apám megverte anyámat és megakarja ölni segítsetek már nem bírom :( nagyon félek ....
2014. ápr. 16. 12:39
 18/23 anonim ***** válasza:
hívd ki a rendőrséget
2014. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
csöngess át valamelyik szomszédhoz, aki felnőtt és tud segíteni
2014. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válazokat! Lehigadtak és most én megyek majd más suliba, ott nem lesznek ott ! nyugalmas lesz az életem.
2014. ápr. 16. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!