Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, együtt élnék vele,...

Szeretem, együtt élnék vele, de nem lángoló szerelemmel? Véleményetek szerint működne így hosszú távon vagy keressek másik kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel beszélgettem, bennem eddig fel se merült, hogy probléma lehet, de most ott motoszkál a fejemben, hogy ki hogy látja...

24 éves vagyok, párommal 3 éve vagyunk együtt. Nehezen indult a kapcsolatunk, nem mindent elsöprő szerelemet éreztünk... Most sem érzem azt a nagyon nagy vonzódást, eldobom az eszemet annyira szeretem érzéseket...

De ilyen férfival még nem találkoztam, akivel ennyire együtt lehetne élni, annyira jó természetű, családcentrikus, csodálatos apa lenne, dolgos, nincs olyan, amit ne kérhetnék tőle, házimunkában is kivételes egy pasi...

Szeretek vele lenni, szeretek hozzá bújni, megölelni, csak érzem, hogy nem égek teljes lángon...


24 évesen elfogadnátok így vagy szerintetek ebből probléma lehet a későbbiekben?


Ez az ismerős azt mondta nagyon megfogom bánni, hogy nem léptem tovább, nem most, hanem majd évek múlva jövök rá...


Kérlek írjatok ki mit tapasztalt...


2014. ápr. 5. 23:11
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
9-essel ertek maximalisan egyet. A "nem hiszek a langolo szerelemben" egyenlo a "nem tapasztaltam langolo szerelmet, ahol viszont is szerettek". A langolo szerelem melyul el hosszabb tavon, ebbol lesz csaladi kotelek, ahogy a gorogok hivjak, philia.
2014. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!